Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 10:00-15:00
бонус

Номерки на двері

Номерки на двері - необхідна і зручна складова інтер'єру, яким користуються велика кількість людей. Команда «Актив Принт» з радістю виготовить для вас цей актуальний аксесуар.

Багато хто думає, що це дрібниця і не варто загострювати свою увагу і витрачати час. Але якщо мати креативний підхід, тоді цей атрибут може стати впізнаваним серед конкурентних організацій. Тільки слід виконати його яскравим і незабутнім. А це ми вам гарантуємо. Адже навіть така дрібна деталь спочатку відкриває імідж всієї компанії.

Дверні номерки користуються широкою популярністю в готельному і ресторанному бізнесі, в розважальних структурах і кафе. Вони зроблені спеціально для відвідувачів і для їх комфортного проведення часу. Адже нікому не приносить додаткового зручності носити з собою речі при відвідуванні таких місць.

Замовляючи послугу в копіцентрі «Актив Принт», ви отримуєте якісний підхід у виготовленні аксесуара, який в подальшому добре відіб'ється на вашому бізнесі. Безліч позитивних моментів схиляють клієнта співпрацювати з нами, до них відносяться:

Красиві номерки на двері виконуються на ваше замовлення. В основному, номерки виконують з пластика або металу. Перший може мати різні кольори і за бажанням клієнта бути обклеєний оракалом. На другому добре робити перенос зображення методом "гравертон". Крім того, на металі можна зробити матове або глянсове покриття.

Компанія «Актив Принт» приймає замовлення різного тиражу - як великого, так і невеликої кількості. Купити номер на двері нашого виробництва означає придбати якісний і оригінальний товар за доступними і прийнятними цінами з індивідуально розробленим дизайном. Такий аксесуар ненав'язливо і делікатно буде привертати увагу ваших потенційних клієнтів.

автор: Елена Никитина
Актив Принт › Полиграфия Номер — ❶ › Лучшая Печать! ›