Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 10:00-15:00
бонус

Шовкотрафаретний друк у Києві

Верстат для шовкотрафаретного друку в Києві

Замовити шовкотрафаретний друк терміново можливо по телефону або у нас в офісі, але технологічний процес вимагає часу — це не цифрова роздруківка на лазерному принтері. Шовкотрафаретний друк — спосіб при якому зображення наноситься шляхом продавлювання фарби спеціальним ракелем крізь сито. І продавлюється він шар за шаром, по одній фарбі, при цьому вона повинна ще встигати висихати.

Шовкотрафаретний друк застосовується для виготовлення статусної продукції або для довговічного використання, оскільки дуже стійка до зовнішніх чинників. Цим методом зображення наноситься на такі види матеріалів:

Переваги шовкотрафаретного друку

Перевага шовкотрафаретного друку не обмежується тільки вибором матеріалу, ще тут застосовують металізовані фарби: золото, срібло, бронза, а також яскраві насичені і флуоресцентні кольори. Якщо у вашої компанії вже затверджений фірмовий стиль або розроблений бренд-бук — ми використовуємо пантону фарбу (підбір кольору по Pantone).

Для додання продукції презентабельного і дорогого зовнішнього вигляду, ми пропонуємо зробити термопод'ем. Це коли літери і/або логотип стають об'ємними без використання тиснення. Тиснення (конгрев) - це видавлювання основи, при цьому з іншого боку видно поглиблення. Конгрев без фарб називають - сліпе тиснення, оскільки він краще відчувається на дотик ніж візуально. У порівнянні з конгревом, об'ємний лак друкується з двох сторін продукції, без додаткових ефектів на зворотному боці.

Для додання блиску продукції використовується УФ лак або захисний лак. У кожного лака своє призначення і наші менеджери допоможуть підібрати потрібний лак при необхідності.

Використовуючи метод шовкотрафаретного друку виготовляються:

А ще за допомогою шовкотрафаретного друку наносять логотипи на готові сувенірні вироби: ручки, футболки, парасольки і м'ячі і т. д.

Замовте шовкотрафаретний друк - ви отримаєте якісну і презентабельну продукцію в обумовлені заздалегідь терміни.

Дивіться ще:
Візитки шовкотрафаретні
Бланки шовкотрафаретні

автор: Елена Никитина