Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 10:00-15:00
бонус
замовити візитки в Києві

Візитки. Замовити друк візиток в Києві

Визитки – це обличчя Вашої компанії. Потрібно щоб у клієнтів про Вас склалося позитивне враження. Ми Гарантуємо відмінну якість.

Наша компанія пропонує виготовлення візиток для ділових людей - підприємців, юридичних і фізичних осіб. Візитками в Києві нікого не здивуєш, але от якістю і терміном виготовлення - цілком! У нашій компанії - це налагоджений процес, і ми з радістю готові запропонувати вам цю послугу недорого. Ми використовуємо технологію цифрового друку візиток, що дозволяє реалізувати Ваш проект в самі стислі терміни. Цифровий друк візиток виконується на сучасному обладнанні для поліграфії, а значить, Ви завжди отримуєте високу якість і найкращий сервіс.

Як замовити друк візиток у нас?

якісні візитки в Києві

Якщо у Вас є готовий макет візитки, відправте його нам на електронну пошту або підвозите його до нас в офіс у Солом'янському районі. При виготовленні макета, необхідно робити відступи від країв різу 4 мм., Для того, що б не зарізати текст і важливі об'єкти.
Додаткові опції: конгрев, ламінування, сліпе тиснення, дизайнерський папір, пластик.
У вартість включений візиточний картон щільністю 300 гр/м. Всі цифрові візитки по комплекту упаковані в пластикову коробочку.

Тираж Односторонні Двосторонні
100 шт. 100.00 грн. 150.00 грн.
300 шт. 280.00 грн. 430.00 грн.
500 шт. 450.00 грн. 680.00 грн.
1000 шт. 850.00 грн. 1200.00 грн.

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Vip візитки - імідж дорожче грошей

У нашій команді працюють професійні дизайнери, які розроблять для Вас унікальний макет візитки. Ми можемо надрукувати для вас авторські vip візитки. Головна відмінність від стандартних полягає в тому, що поліграфія виконується на ексклюзивних, престижних і дорогих матеріалах. Наша якість підкреслить солідність вашої компанії.

Терміновий друк візиток

терміновий друк візиток

Візитки в Києві замовляють досить часто, і нерідко це саме термінове виготовлення візиток - послуга для ділових людей, які цінують свій час. Термінові візитки, при наявності макету виготовляються цифровим способом за 5 хвилин, (за 1 годину - 20 комплектів). Термінове виготовлення від звичайного не відрізняються за технологією, тому якість завжди буде на високому рівні. Час виконання робіт в терміновому режимі від 5 хвилин до 1 години (тільки за домовленістю з менеджером).

Доставка готових візиток по Києву

Після виготовлення візитки можуть бути доставлені нашим кур'єром до Вас в офіс, якщо він знаходиться в межах Києва. Вартість доставки - 35 грн.

Ще корисно почитати щодо візиткок:

Візитки офсетні
Візитки шовкотрафаретні
Як зробити макет візитки власноруч
Пластикові візитки

Звертаючись в нашу компанію - Ви гарантовано отримуєте якісно надруковані візитки та іншу поліграфію в максимально стислі терміни.

автор: Елена Никитина