Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Шовкотрафаретний друк (шовкографія)

Верстат для шовкотрафаретного друку в Києві

Шовкотрафаретний друк (шовкографія) — популярний спосіб друку, який часто замовляють клієнти. Метод являє собою продавлювання барвника через трафарет на поверхню паперу, тканини або будь-якого іншого матеріалу. Особливістю цього методу є його застосування на багатьох поверхнях.

Таким чином, у шовкотрафарету є безліч переваг. Однак буде не зайвим згадати і про те, що це метод дозволяє підібрати практично будь-який потрібний колір, так як палітра кольорів у фарб дуже велика. Цим способом можна наносити верхній шар що стирається (такий використовують в лотереях). Можливість використовувати різні нестандартні фарби, наприклад, що світяться, світловідбиваючі або будь-які інші. Цей спосіб ідеальний для нанесення світлої фарби на темну поверхню, він просто створений для творчості і самовираження.

Шовкотрафаретний друк допоможе виготовити:

В цілому, цей вид друку застосуємо практично скрізь і на чому завгодно. Для бізнесу це неймовірно вигідно, так як таким чином ви отримуєте якісну рекламу, та й просто вашим співробітникам і друзям може бути приємно пити з ексклюзивних чашок або носити особливі футболки. Крім того, в цьому виді поліграфії можливе використання металізованих фарб, що також часто буває потрібно, але складно виконати іншими методиками.

Шовкотрафаретний друк в друкарні

Шелкотрафаретная друк в Києві найкраще виконується в компанії «Актив Принт». У нас не тільки найкращу якість виготовлення, але і також дуже доступні і приємні ціни. Максимальний розмір шовкотрафаретного друку залежить від наявності рами і формату полотна яке є в наявності. Щоб ви не задумали надрукувати - яким би тиражем і з якими б тонкощами роботи - ми все виконаємо в кращому вигляді, швидко, красиво, надійно, з обов'язковою посмішкою і позитивним настроєм.

Телефонуйте нам за телефоном або оформіть замовлення на шовкотрафаретний друк онлайн, не втрачайте час!

Дивіться ще:
Візитки шовкотрафаретні
Бланки шовкотрафаретні

Оформити заявку!
фото