Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Шовкотрафаретний друк

Верстат для шовкотрафаретного друку в Києві

Дуже популярний спосіб друку, який часто вважають за краще клієнти, це шовкографія або, як її ще називають, шовкотрафаретний друк. Вона являє собою продавлювання барвника скрізь трафарет на поверхню паперу, тканини або будь-якого іншого матеріалу. Основною особливістю цього методу є те, що його застосування можливо практично на будь-якій поверхні. Шелкотрафаретная друк допоможе вам виготовити:

В цілому, цей вид друку застосуємо практично скрізь і на чому завгодно. Для бізнесу це неймовірно вигідно, так як таким чином ви отримуєте якісну рекламу, та й просто вашим співробітникам і друзям може бути приємно пити з ексклюзивних чашок або носити особливі футболки. Крім того, в цьому виді поліграфії можливе використання металізованих фарб, що також часто буває потрібно, але складно виконати іншими методиками.

Таким чином, у шовкотрафарету є безліч переваг. Однак буде не зайвим згадати і про те, що це метод дозволяє підібрати практично будь-який потрібний колір, так як палітра кольорів у фарб дуже велика. Цим способом можна наносити верхній шар що стирається (такий використовують в лотереях). Можливість використовувати різні нестандартні фарби, наприклад, що світяться, світловідбиваючі або будь-які інші. Цей спосіб ідеальний для нанесення світлої фарби на темну поверхню, він просто створений для творчості і самовираження.

Шелкотрафаретная друк в Києві найкраще виконується в компанії «Актив Принт». У нас не тільки найкраща якість друку, але і також дуже доступні і приємні ціни. Щоб ви не задумали надрукувати - яким би тиражем і з якими б тонкощами роботи - ми все виконаємо в кращому вигляді, швидко, красиво, надійно, з обов'язковою посмішкою і позитивним настроєм.

Не гайте час - телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, ми приймемо і обговоримо з вами вашу ідею.

Дивіться ще:
Візитки шовкотрафаретні
Бланки шовкотрафаретні