Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк фото на полотні

З розвитком цифрових технологій все більш популярними стали фотознімки. Але, як бачимо, більшість з них зберігаються і передаються в електронному варіанті. Адже фото - це відмінний спосіб прикрасити інтер'єр. При цьому можна не тільки розмістити невеликі фото в рамці на стіні або письмовому столі. Набагато ефектніше виглядатиме фото на полотні. З його допомогою можна прикрасити вітальню, спальню або будь-яку іншу кімнату. Також такі фото можна використовувати в оформленні офісних приміщень або торгових залів, розміщуючи на них товари продукції. Це відмінний і дуже прийнятний рекламний хід.

Де замовити?

Друк фото на полотні в Києві ви можете замовити у копіцентрі «Актив Принт». Ми швидко і якісно проводимо друк на полотнах різного формату. Вартість послуг, як і терміни виконання роботи, залежать від типу друку, виду полотна та інших факторів.

Ми виконуємо нанесення на полотно зображеннь будь-якої складності, так як використовуємо нове обладнання і якісні матеріали. Вони дозволяють максимально точно передати природність зображення.

Види послуг

Залежно від дизайнерської задумки, можна використовувати один з нижче представлених варіантів друку на полотні:

Незалежно від того, який з методів ви виберете, зображення будуть якісними і чіткими.

Де можуть знадобитися?

Друк фото на полотні може стати в нагоді як при створенні маркетингової компанії в бізнесі, так і в приватному житті. Полотно може стати відмінним полем для розміщення реклами в приміщенні, де його будуть бачити клієнти або партнери компанії.

У приватному житті друк фото на полотні можна використовувати для прикраси інтер'єру власного житла. У такому випадку може бути вибрано сімейне фото, важливий або зворушливий для пари момент, портрет або просто красиве зображення.

Також полотна з надрукованими фото можуть виступати в якості відмінного подарунка. Вони підходять як для привітань з днем народження, так і з новосіллям, вдень весілля або іншими святами. Зображення в такому випадку має відповідати заходу. Така прикраса відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

З якою б метою вами не був замовлен друк фото на полотні, ми виконаємо роботу якісно і швидко і виріб прослужить вам довго.