Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Цифровий друк візиток в Києві

Приклад друку візиток

Замовити цифровий друк візиток в Києві дуже просто! Наш копіювальний центр «Актив Прінт» займається виготовленням якісних візиток для юридичних та фізичних осіб різного тиражу (від 100 до 1000 штук). Візитки бувають:

Візитки є не лише показником солідності компанії, її престижу чи статусності, вони також є носієм необхідної інформації. Перше враження на потенційного партнера будь-яка фірма справляє за допомогою візитної картки. І якщо вона буде позитивною, то про подальшу співпрацю не варто турбуватися.

Ми пропонуємо налагоджений сервіс, прийнятні ціни. Візитки в Києві будуть виготовлені в найбільш стислий термін завдяки використанню цифрового друку. Для цього ми застосовуємо сучасне поліграфічне обладнання, що дозволяє випускати продукцію високої якості. У вартість продукції включено ціну візитного картону, щільність паперу становить 300 грамів на метр квадратний.

Переваги співпраці з нашою компанією

якісні візитки в Києві

Друкарня «Актив Прінт» пропонує виготовлення візитних карток на замовлення у Києві. Візитні картки призначені для клієнта, вони залишають враження ділової людини. Співпраця з нами є взаємовигідною завдяки наступним перевагам:

Ми здійснюємо друк візиток за готовим макетом замовника, його необхідно надати на адресу електронної пошти або підвезти до нашого офісу. При виготовленні макета необхідно суворо дотримуватись відступів від країв, де виконуватиметься розріз, щоб не зіпсувати текст або нанесений малюнок. Відступ від країв повинен становити не менше 4 міліметрів.

Тираж Односторонні Двосторонні
100 од. 200.00 грн 250.00 грн
300 од. 510.00 грн 720.00 грн
500 од. 750.00 грн 1200.00 грн
1000 од. 1300.00 грн 1900.00 грн

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Що ми пропонуємо?

Якщо замовнику необхідно зробити візитку індивідуальну, наші досвідчені дизайнери розроблять макет унікального дизайну. На відміну від стандартної продукції, друк авторських візитівок здійснюється із застосуванням дорогих, ексклюзивних матеріалів. Також ми пропонуємо:

Така візитка представить будь-яку компанію у вигідному світлі, додасть солідності та престижу. Унікальний дизайн можна підкреслити використанням дизайнерських паперів чи прозорого пластику. Після друку всі візитки упаковуються в коробку із пластику.

Друк візиток терміновий

терміновий друк візиток

Наша компанія пропонує таку необхідну послугу, як термінове виготовлення візиток (цифровий друк). За наявності готового макету продукція друкується цифровим способом. Звичайний та терміновий друк не мають технологічних відмінностей, тому клієнти отримають якісну продукцію в обох випадках.

На виконання термінової роботи потрібно від п'яти хвилин до однієї години, але за попередньою домовленістю з менеджером нашої друкарні. За годину маємо можливість надрукувати близько 20 комплектів візиток. Ця послуга збереже час, який так цінний для багатьох наших клієнтів.

Доставка продукції

Досить часто трапляється так, що друковану продукцію нема кому забрати. Кур'єр нашого копіювального центру виконає доставку візиток до офісу вашої компанії, якщо він розташований у межах Києва. Крім цього, для клієнтів вказані найбільш зручні способи, як дістатися нашого офісу на особистому або громадському транспорті.

Терміново замовити візитки та вирішити додаткові питання можна з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами або адресою електронної пошти. На сайті нашої компанії ви можете ознайомитись із вартістю друку, залежно від необхідного тиражу, графіком роботи.

Ще корисно почитати:

Візитки офсетні
Візитки шовкотрафаретні
Як зробити макет візитки самому
Пластикові візитки

Оформити заявку!
фото