Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Цифровий друк візиток в Києві

Приклад друку візиток

Замовити цифровий друк візиток в Києві дуже просто! Наш копіювальний центр «Актив Принт» займається виготовленням якісних візиток для юридичних і фізичних осіб різного тиражу (від 100 до 1000 штук). Візитки бувають:

Візитки є не тільки показником солідності компанії, її престижу або статусності, вони також виступають носієм необхідної інформації. Перше враження на потенційного партнера будь-яка фірма виробляє за допомогою візитної картки. І якщо воно буде позитивним, то про подальшу співпрацю не варто турбуватися.

Ми пропонуємо налагоджений сервіс, прийнятні ціни. Візитки в Києві будуть виготовлені в найбільш стислі терміни завдяки використанню цифрового друку. Для цього ми застосовуємо сучасне поліграфічне обладнання, що дозволяє випускати продукцію високої якості. У вартість продукції включена ціна візиточному картону, щільність якого становить 300 грам на метр квадратний.

Переваги співпраці з нашою компанією

якісні візитки в Києві

Друкарня «Актив Принт» пропонує співпрацю, яке є взаємовигідним завдяки наступним перевагам.

  1. Наявність багаторічного досвіду в поліграфічної друку.
  2. Впровадження нових технологій інноваційних рішень.
  3. Недорога, оперативний друк, якісна продукція.
  4. Співпраця з відомими українськими компаніями.

Ми здійснюємо друк візиток в Києві по готовому макету замовника. Його необхідно надати на адресу електронної пошти, вказану на сайті, або підвезти в наш офіс.

При виготовленні макета необхідно чітко дотримувати відступи від країв, де буде виконуватися розріз, щоб не зіпсувати текст або нанесений малюнок. Відступ від країв повинен становити не менше 4 міліметрів.

Тираж Односторонні Двосторонні
100 од. 170.00 грн. 240.00 грн.
300 од. 450.00 грн. 690.00 грн.
500 од. 700.00 грн. 1100.00 грн.
1000 од. 1300.00 грн. 1900.00 грн.

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Що ми пропонуємо?

Якщо замовнику необхідно зробити візитку індивідуальну, наші досвідчені дизайнери розроблять макет унікального дизайну. Друк авторських візитних карток, на відміну від стандартної продукції, здійснюється з застосуванням дорогих, ексклюзивних матеріалів. Також ми пропонуємо:

Така візитка представить будь-яку компанію у вигідному світлі, додасть солідності і престижу. Після друку все візитки упаковуються в коробку з пластика.

Друк візиток терміновий

терміновий друк візиток

Наша компанія пропонує таку необхідну послугу, як термінове виготовлення візиток. При наявності готового макету продукція друкується цифровим методом. Звичайний і терміновий друк не мають технологічних відмінностей, тому клієнти отримають якісну продукцію в обох випадках.

На виконання термінової роботи буде потрібно від п'яти хвилин до однієї години, але за попередньою домовленістю з менеджером нашої друкарні. За годину ми маємо можливість надрукувати близько 20 комплектів візиток. Дана послуга збереже час, яке так цінно для багатьох наших клієнтів.

Доставка продукції

Досить часто трапляється так, що друковану продукцію нікому забрати. Кур'єр нашого копіювального центру виконає доставку візиток в офіс вашої компанії, після того як вони будуть надруковані, якщо він розташуванний в межах Києва.

На сайті нашої компанії ви можете ознайомитися з вартістю друку, в залежності від необхідного тиражу, графіком роботи. Крім цього, для клієнтів вказані найбільш зручні способи, як дістатися до нашого офісу на особистому або громадському транспорті.

Терміново замовити візитки і вирішити додаткові питання можна з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами або адресою електронної пошти.

Ще корисно почитати:

Візитки офсетні
Візитки шовкотрафаретні
Як зробити макет візитки самому
Пластикові візитки

Оформити заявку!
фото