Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк презентацій в Києві

Друк кольорових презентацій у Києві за доступними цінами у друкарні «Актив Прінт». Щоб красиво представити свої товари, послуги або розповісти про виконану роботу, вам потрібна презентація. Це структурований набір листів (слайдів), на яких у графічній чи текстовій формі викладено основні тези.

Найчастіше слайди демонструються на екрані, але для наочного презентаційного матеріалу надати роздруківки слухачам вважається гарним тоном. Роздруковані презентації переплітають у металеву або пластикову пружину для кращого сприйняття інформації. Якісний друк презентацій – це запорука вашого успіху та створення гарного враження у партнерів.

Як виготовити презентацію?

Існує низка програм, що дозволяють презентабельно оформити слайди. Якщо ви сумніваєтеся, що можете зробити це досить професійно, то найкращим варіантом буде доручити це нам. Ми в найкоротший термін оформимо вашу презентацію, роздрукуємо в потрібній кількості та гарної якості. З нами ви можете бути впевнені в тому, що ваша презентація пройде на найвищому рівні, оскільки добре підготовлені друковані матеріали – це вже третина успіху.

Пример напечатанных презентаций

Як проводиться роздруківка?

Щоб терміново надрукувати презентацію продукції, вам потрібно звернутися до нас, вирішити всі питання з дизайнером, визначитися з папером, і ми при вас на спеціалізованому цифровому обладнанні роздруковуємо макет. При необхідності тут же будуть внесені виправлення та буде виготовлено необхідну кількість екземплярів. Незалежно від розмірів макета, стандартний формат друку презентацій: а5, а4 та а3.

Кількість: 8 сторінок 16 сторінок 32 сторінки 64 сторінки
Вартість: 96.00 грн 160.00 грн 320.00 грн 576.00 грн

* Ціна включає кольоровий односторонній друк на папері формату А4, щільністю 80 гр/м2 з білими полями по 5 мм з кожного боку, без зшивання на пластикову пружину. Вартість дизайну презентації та друк презентацій без полів розраховуватимуться індивідуально.

Ні для кого не секрет, що якісна рекламна поліграфія, а в даному випадку друк презентацій - це візитна картка продукції, рекламна компанія несе в собі запоруку успіху! Ми пропонуємо комплексне обслуговування у сфері поліграфії.

Дивіться ще:
Дизайн і створення презентацій

Оформити заявку!
фото