Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк презентацій

Друк кольорових презентацій в Києві за доступними цінами в друкарні «Актив Принт». Щоб красиво представити свої товари, послуги або розповісти про виконану роботу, вам потрібні презентації. Вони являють собою набір аркушів (слайдів), на яких в графічній або текстовій формі викладені основні тези. Найчастіше слайди демонструються на екрані, але для наочного презентаційного матеріалу надати роздруківки слухачам вважається хорошим тоном. Презентації друкують і переплітають в маталіческую або пластикову пружину для кращого сприйняття інформації. Якісний друк презентацій - це запорука вашого успіху і створення гарного враження у партнерів.

Як виготовити презентацію?

Існує ряд програм, що дозволяють презентабельно оформити слайди. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете зробити це досить професійно, то найкращим варіантом буде доручити це нам. Ми в найкоротший термін оформимо вашу презентацію, роздрукуємо її в потрібній кількості і потрібного вам якості. З нами ви можете бути впевнені в тому, що ваша презентація пройде на вищому рівні, так як добре підготовлені друковані матеріали - це вже третина успіху.

Приклад надрукованих презентацій

Як проводиться роздруківка?

Щоб надрукувати презентацію, вам потрібно звернутися до нас, вирішити всі питання з дизайнером, визначитися з папіром і ми при вас на спеціалізованому цифровому обладнанні роздруковуємо макет. При необхідності тут же будуть внесені правки і буде виготовлено потрібну кількість примірників.

Кількість: 8 сторінок 16 сторінок 32 сторінки 64 сторінки
Вартість: 80.00 грн. 144.00 грн. 288.00 грн. 512.00 грн.

* Ціна включає кольоровий односторонній друк на папері А4 формату, щільністю 80 гр/м2 з білими полями по 5 мм з кожного боку, без зшивання на пластикову пружину.

* Вартість дизайну презентації і друк презентацій без полів розраховуватися індивідуально.

Ні для кого не секрет, що якісна рекламна поліграфія, а в даному випадку якісний друк презентацій - це візитна картка компанії, яка несе в собі запорука успіху!

Дивіться ще:
Дизайн і створення презентацій

Оформити заявку!
фото