Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Шовкотрафаретний друк (шовкографія)

Верстат для шовкотрафаретного друку в Києві

Шовкотрафаретний друк (шовкографія) — популярний спосіб друку, який часто замовляють клієнти для нанесення на: пластиці, склі та папері. Метод шовкографії є ​​продавлювання фарби тонким шаром в 50 мкм через сітку на поверхню виробу. Особливістю цього методу є його застосування на багатьох поверхнях, фарба дуже добре тримається на виробі.

Метод шовкотрафарету дозволяє підібрати практично будь-який потрібний колір, оскільки палітра кольорів у фарб дуже велика. Цим способом можна наносити верхній шар, що стирається (такий використовують в лотереях). Можливість використовувати різні нестандартні фарби, наприклад, що світяться, світловідбиваючі або будь-які інші. Трафаретний друк підходить для нанесення світлої фарби на темну поверхню. Цим методом друку можливе нанесення металізованих фарб, що часто буває потрібно, але складно виконати іншими видами поліграфії.

Застосування шовкотрафаретного друку

Шовкотрафаретний друк застосовується практично скрізь і на чому завгодно. Для бізнесу це неймовірно вигідно, тому що таким чином ви отримуєте якісну рекламу, та й просто вашим співробітникам та друзям може бути приємно пити з ексклюзивних чашок чи носити особливі футболки. Шовкографією можна виготовити:

В цілому, цей вид друку застосуємо практично скрізь і на чому завгодно. Для бізнесу це неймовірно вигідно, так як таким чином ви отримуєте якісну рекламу, та й просто вашим співробітникам і друзям може бути приємно пити з ексклюзивних чашок або носити особливі футболки. Крім того, в цьому виді поліграфії можливе використання металізованих фарб, що також часто буває потрібно, але складно виконати іншими методиками.

Шовкотрафаретний друк у друкарні

Шовкотрафаретний друк у Києві найкраще виконується в компанії «Актив Прінт», у нас не тільки найкраща якість виготовлення, а й також дуже доступні та приємні ціни. Максимальний розмір шовкотрафаретного друку залежить від наявності рами та формату полотна, яке є в наявності. Ми допоможемо рекомендацією на ваше замовлення, зробимо все можливе, щоб ви залишилися з позитивним настроєм після нашої співпраці.

Дзвоніть нам по телефону або оформіть замовлення на шовкотрафаретний друк онлайн, не втрачайте час! Вартість трафаретного друку залежить від багатьох факторів, починаючи тиражем і закінчуючи тонкощами роботи. Щоб ви не задумали надрукувати – ми всі виконаємо у найкращому вигляді, швидко, красиво та надійно.

Дивіться ще:
Візитки шовкотрафаретні
Бланки шовкотрафаретні

Оформити заявку!
фото