Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус
фото поліграфічної продукції

Які види друкованої продукції ми вам пропонуємо?

Коли ви організовуєте свій бізнес, неважливо, якого типу або виду, вам обов'язково потрібно буде думати про якісну рекламу. Навіть у вік розвитку нових цифрових технологій реклама на папері або іншому твердому носії є одним з найбільш популярних засобів маркетингу. Для гарної якості своїх рекламних матеріалів вам знадобиться відмінний, якісний друк. Забезпечити це вам може компанія, яка вже багато років займає одне з провідних місць на ринку поліграфічних послуг.

Команда «Актив Принт» може виконати будь-яке ваше друкарське замовлення і в найкоротші терміни, проте найбільший досвід у нас в виготовленні такої популярної поліграфічної продукції як:

Ми гарантуємо відмінну якість і ретельне врахування будь-яких ваших вимог. Наша поліграфія може бути реалізована за допомогою цифрового, офсетного, широкотрафаретного або широкоформатного друку. Ми постійно модернізуємо виробництво, міняємо обладнання та підвищуємо кваліфікацію своїх співробітників, таким чином, ви отримуєте можливість роздрукувати потрібні вам матеріали із застосуванням новітніх технологій в поліграфії.

Чому вам слід звернутися саме до нас?

У компанії «Актив Принт» є цілий ряд переваг, які, ми впевнені, наші клієнти високо оцінять. Список їх дуже великий, але перш за все слід виділити наступні переваги:

Це далеко не повний перелік наших переваг. Однак найголовніше, що ми вам обіцяємо - це виконання будь-якої роботи швидко, добре і недорого.

Як до нас звернутися?

Якщо вам терміново потрібно виготовити будь-яку друковану продукцію, то найкраща поліграфія в Києві - це компанія «Актив Принт». Зв'язатися з нами ви можете будь-яким зручним способом - по телефону, за допомогою Інтернету, можете прийти особисто. Всі наші контакти вказані на сайті. Зверніть увагу, що знаходимося ми практично в центрі міста.

Зверніть увагу, що ми не тільки друкуємо, але у нас сильний дизайнерський відділ, а так же відділ нанесення на сувенірну продукцію. Ще у нас ви зможете:

Яким би не було ваше завдання нам, ми обіцяємо вам справою підтвердити, що найбільш гідна друкарня в Києві - це компанія «Актив Принт». Чекаємо Вас!