Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Замовити паперові папки з логотипом у Києві

Паперові папки з логотипом

Замовити друк паперових папок з логотипом у Києві можна у друкарні «Актив Принт». Фірмова папка – це незамінний елемент канцелярії будь-якого солідного підприємства. Сьогодні їхня різноманітність дозволяє не лише якісно організувати зберігання документів, а й забезпечити безпечне транспортування паперів.

Багато компаній надають значення не тільки якості папок, а й їхньому зовнішньому вигляду. Використання тек з особливим дизайном дозволяє підвищити імідж компанії. Особливо ефективні в такому випадку індивідуально виготовлені папки з логотипом.

Для чого потрібні фірмові папки?

Фірмові папки можуть використовуватися як для зберігання паперів, так і для транспортування. У них вкладають малу кількість документів, наприклад, договір про співпрацю. Такі папки дозволять підняти імідж в очах гостей офісу, а також самих співробітників компанії.

Для оформлення офісного архіву в яких розміщуються важливі договори або ділові папери краще використовувати бокс для архівації. Виготовлення фірмових папок використовується для документів з якими належить ознайомитися партнерам, брендування збільшить ймовірність укладання угоди.

Методи виготовлення папок з лого

Зелена папка з лого

Незалежно від того, який з методів ви виберете, можете бути впевнені, що зображення буде нанесене якісно і протримається там довго. Залежно від ваших переваг та фінансових можливостей ми пропонуємо три основні види виготовлення папок з логотипом:

Ці методи відрізняються між собою технологією проведення, якістю та ціною. Тому якщо вам потрібно оформити до 100 одиниць продукції, то краще використовувати метод лазерного друку папок. Папки з дизайнерського паперу та картону, за часом виготовлення займе від одного до двох днів.

Другий метод вимагає від чотирьох до семи днів на проведення маніпуляцій і доцільний лише в тому випадку, якщо потрібно надрукувати понад 200 папок. Офсетний друк з вирубуванням кишеньки найекономічніший спосіб виготовлення.

Третій метод найбільше доцільно використовувати для тієї продукції, яка може вплинути на імідж компанії. Для VIP клієнтів ми рекомендуємо замовити друк логотипу на папках трафаретним способом, це виглядає дуже круто і солідно.

Де можна замовити друк папок?

Ми надаємо великий спектр послуг з виготовлення друкованої продукції, зокрема виконуємо замовлення на друк папок з логотипом. Шаблони з контурами різання та лініями згинів ми відправимо на пошту за вашим запитом. Вартість послуги залежить від типу друку, типу папки, а також необхідності використання додаткових ресурсів. Докладніше це можна дізнатися під час здійснення замовлення.

Замовте друк папок з логотипом - це значно підвищить статус компанії, що покаже вашу турботу про клієнтів та збільшить їхню лояльність. Зробіть замовлення у друкарні «Актив Прінт» на виготовлення фірмових папок на картоні, ми вас не підведемо!

Оформити заявку!
фото