Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк папок з логотипом в Києві

Приклад друку картонних папок з логотипом

Друк папок з логотипом в Києві можна замовити в друкарні «Актив Принт». Фірмові папки з логотипом - це незамінний елемент канцелярії будь-якого підприємства, а особливо офісу. Сьогодні їх різноманітність дозволяє не тільки якісно організувати зберігання документів, але і забезпечити безпечне транспортування паперів.

Багато компаній надають значення не тільки якості папок, але і їх зовнішнім виглядом. Використання папок з особливим дизайном дозволяє підвищити імідж компанії. Особливо ефективні в такому випадку індивідуально виготовлені папки з логотипом.

Для чого потрібні фірмові папки?

Фірмові папки з логотипом можуть використовуватися як для зберігання паперів, так і для транспортування. Такі папки дозволять підняти імідж в очах гостей офісу, а також самих співробітників компанії.

Для оформлення офісного архіву в яких розміщуються важливі договора або ділові папери краще використовувати бокс для архівації. Виготовлення папок з логотипом використовується для документів з якими належить ознайомитися партнерам, брендування папок збільшить ймовірність укладання угоди.

Методи виготовлення папок з лого

Приклад виготовлення зеленої папки з лого

В залежності від ваших уподобань і фінансових можливостей ми пропонуємо три основних види виготовлення папок з логотипом:

Ці методи відрізняються між собою технологією проведення, якістю і ціною. Тому в разі якщо вам потрібно оформити до 100 одиниць продукції, то краще використовувати метод лазерної друку папок. Папки з дизайнерського паперу та картону, за часом виготовлення займе від одного до двох днів.

Другий метод вимагає від чотирьох до семи днів на проведення маніпуляцій і доцільний тільки в тому випадку, якщо віддрукувати потрібно більше 200 папок.

Третій метод найбільш доцільно використовувати для тієї продукції, яка може вплинути на імідж компанії. Для VIP клієнтів ми рекомендуємо замовити друк логотипу на папках трафаретним способом, це виглядає дуже круто і солідно.

Незалежно від того який з методів ви виберете, можете бути впевнені, що зображення буде нанесено якісно і протримається там довго.

Де можна замовити друк папок?

Ми надаємо великий спектр послуг з виготовлення друкованої продукції, в тому числі виконуємо замовлення на друк папок з логотипом. Шаблони папок, контури різання і лінії згину ми відправимо на пошту по вашому запиту. Вартість послуги залежить від виду друку, типу папки, а також необхідності використання додаткових ресурсів. Більш детально це можна дізнатися при здійсненні замовлення.

Замовте друк папок з логотипом - це значно підвищить статус компанії, що покаже вашу турботу про клієнтів і збільшить їх лояльність.

Оформити заявку!
фото