Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Папки з логотипом

Папка - це незамінний елемент канцелярії будь-якого підприємства, а особливо офісу. Сьогодні їх різноманітність дозволяє не тільки якісно організувати зберігання документів, але і забезпечити безпечне транспортування паперів. Багато компаній надають значення не тільки якості папок, але і їх зовнішньому вигляду. Використання папок з особливим дизайном дозволяє підвищити імідж компанії. Особливо ефективні в такому випадку папки з логотипом.

Де можна замовити?

Друк папок з логотипом в Києві можна замовити в нашому копіцентрі «Актив Принт». Ми надаємо великий спектр послуг зі створення друкованої продукції, в тому числі й оформлення папок. Вартість послуги залежить від виду друку, типу папки, а також необхідності використання додаткових ресурсів. Більш детально це можна дізнатися при здійсненні замовлення.

Види друку

В залежності від ваших уподобань і фінансових можливостей ми пропонуємо три основних види друку:

  1. Лазерна - швидка, доступна за вартістю, найбільш проста.
  2. Офсетний - більш складний і витратний друк, вимагає більшої кількості маніпуляцій, але забезпечує більш якісний результат.
  3. Трафаретний - найдорожча, передбачає використання спеціальних відбитків, вимагає максимальної кількості часу, але тільки з її допомогою можна створити об'ємні золотисті або сріблясті написи.

Ці методи відрізняються між собою технологією проведення, якістю і ціною. Тому в разі якщо вам потрібно оформити до 100 одиниць продукції, то краще використовувати 1 метод. За часом він займе один-два дня.

Другий метод вимагає чотири-сім днів часу на проведення маніпуляцій і доцільний тільки в тому випадку, якщо віддрукувати потрібно більше 200 папок.

Третій метод найбільш доцільно використовувати для тієї продукції, яка може вплинути на імідж компанії.

Незалежно від того, який з методів ви виберете, можете бути впевнені, що друк зображення буде нанесено якісно і протримається там довго.

Для чого можуть використовуватися?

Папки з логотипом можуть використовуватися як для зберігання паперів, так і для транспортування. Для оформлення офісного архіву краще використовувати перші два методи. Такі папки дозволять підняти імідж в очах гостей офісу, а також самих співробітників компанії.

Друк папок з логотипом, в яких розміщуються важливі договору або ділові папери, з якими належить ознайомитися партнерам, краще зробити трафаретним способом. Це значно підвищить статусність компанії, ніж збільшить ймовірність укладання угоди.