Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Ч/б та кольорові ксерокопії у Києві

Кольоровий принтер

Ксерокопія дозволяє отримати дублікат з оригіналу, при цьому існує можливість змінювати масштаб, контраст і проводити монтаж з декількох зображень.

У такому динамічному і наповненому людьми місті, як Київ, дана послуга дуже затребувана як серед студентів, так і працівників сфери ділових послуг. Також замовниками можуть виступати фотографи, учасники інженерних проектів і інших різних галузей.

Навіть у повсякденному житті ми стикаємося з вимогами різних інстанцій, надання яким кольорових копій важливої документації є обов'язковою умовою.

У нашій друкарні ви можете замовити послуги ксерокопіювання та друку будь-якого документа: контракту, дисертації, доповіді, статті, брошури, презентаційних слайдів та багато іншого.

Чорно-біле і кольорове ксерокопіювання

Чорно-біле копіювання зазвичай вимагає високої якості зображення. Найчастіше воно використовується при відтворенні такої документації як паспорт або закордонний паспорт. Адже дані документи підтверджують нашу особистість і необхідні для оформлення житла, вступу до університету, користування банківськими послугами, здійснення поїздок в зарубіжні країни як в туристичних, так і робочих цілях.

Кольорова ксерокопія у м. Київ і в іншому будь-якому місті нашої країни і всього світу вимагає високої якості зображення, що досягається тільки за допомогою професійного обладнання. Ідеальний кінцевий варіант - чітка картинка, яка змащується і володіє відмінною передачею кольору. Наша команда гарантує вам саме такий продукт.

Ч/б і кольорова ксерокопія за найкращими цінами

оргтехніка для ксерокопій

Індивідуальний підхід до кожного клієнта компанія «Актив Принт» підтверджує наступним:

Кольоровий друк та ксерокопія у друкарні «Актив Прінт» порадує низькими цінами. Копіювання документів більше не буде для вас тривалим і стомлюючим процесом, позбавить довгих черг і повільного обслуговування. Вартість замовлень та час їх виконання вказано на сайті. У наших клієнтів також є можливість отримати доставку прямо в офіс кур'єром.

Оператори будуть раді відповісти на всі ваші запитання. Номери телефонів ви знайдете на сайті.

Оформити заявку!
фото