Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на металі в Києві

Приклад повноколірного друку на металі

Оперативний повнокольоровий друк на металі - виконується за допомогою технології Grawerton (Гравертон), що дозволяє робити високоякісне нанесення зображень на металеву основу.

Ми використовуємо спеціально підготовлені для термопереносу матеріали, завдяки чому друк по металу виходить фотографічної якості і не стирається під впливом зовнішнього середовища. Як металевої основи найчастіше використовують тонкі пластини алюмінію (0,6 мм), золотого, срібного або білого кольору. Поверхня матеріалу може бути як матовою, так і глянсовою.

Сублімаційний друк на металі - послуга, яку здійснює компанія «Актив Принт», яка полягає в перенесенні необхідного зображення на тверду поверхню. Перевага цього способу на відміну від пластикового носія в тому, що в першому випадку картинка має більш яскравий і міцний, насичений і стійкий вид.

Друк на металі, продукція

Використовуючи технологію перенесення повнокольорового зображення на метал, ми можемо запропонувати Вам надрукувати рекламно-сувенірну продукцію. Технологія нанесення дозволяє створювати:

Слід зауважити, що такий товар відмінно виглядає в будь-якому приміщенні. Існує ряд способів повноколірного друку на металі, найпоширеніші в Києві це:

На сьогоднішній день це популярна послуга і користується попитом у споживача, тому що друк на металі - це проста і недорога послуга, яка дозволяє отримати відмінний результат і має широке коло застосування в різних сферах. Звертайтеся до нас за консультацією, будемо раді відповісти на ваші запитання.

Оформити заявку!
фото