Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на металі в Києві

Приклад повноколірного друку на металі

Оперативний повнокольоровий друк на металі - виконується за допомогою технології Grawerton (Гравертон), що дозволяє робити високоякісне нанесення зображень на металеву основу. Пропонуємо оперативно виготовити: металеві таблички, грамоти та дипломи.

Ми використовуємо спеціально підготовлені для термопереносу матеріали, завдяки чому друк по металу виходить фотографічної якості і не стирається під впливом зовнішнього середовища. Як металевої основи найчастіше використовують тонкі пластини алюмінію (0,6 мм), золотого, срібного або білого кольору. Поверхня матеріалу може бути як матовою, так і глянсовою.

Сублімаційний друк на металі - послуга, яку здійснює компанія «Актив Принт», яка полягає в перенесенні необхідного зображення на тверду поверхню. Перевага цього способу на відміну від пластикового носія в тому, що в першому випадку картинка має більш яскравий і міцний, насичений і стійкий вид.

Друк на металі, продукція

Використовуючи технологію перенесення повнокольорового зображення на метал, ми можемо запропонувати Вам надрукувати рекламно-сувенірну продукцію. Технологія нанесення чорнила на метал дозволяє створювати якісні вироби:

Спосіб друку на металі

Слід зазначити, що зображення відмінно виглядає на поверхні металу завдяки унікальній технології ультрафіолетового друку, де чорнило дозволяє друкувати білу підкладку для більш яскравого кольору. Існує ряд способів повнокольорового друку табличок на металі, найпоширеніші в Києві це:

На сьогоднішній день це популярна послуга і має попит у споживача, тому що друк на металі – це проста і недорога послуга, яка дозволяє отримати відмінний результат і має широке коло застосування в різних сферах. Звертайтеся до нас за консультацією, будемо раді відповісти на ваші запитання та підібрати оптимальний спосіб виготовлення металевих виробів.

Оформити заявку!
фото