Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк наклейок та стікерів в Києві

Приклад друку круглих наклейок

Друк наклейок з логотипом і стікерів з індивідуальним дизайном сьогодні дуже затребувана послуга в Києві. Вона використовується в рекламних кампаніях і для наклеювання на готову продукцію. Виготовлення наклейок застосовується в різних цілях:

Стікери складаються з двох частин: на одному зображення, на іншій - клейкий шар. Ми не зупиняємося на стандартних розмірах наклейок, під замовлення можна зробити потрібний вам розмір і форму.

Яка різниця між стікерами і наклейками? Стікери - маленькі наклейки розміщені на аркуші, їх можемо зустріти на фруктах або іншої продукції з позначенням знижки або іншої інформації. Наклейки мають більший розмір і носять більш інформативний характер.

Друк наклейок та стікерів, методи

Приклад друку наклейок з лого

Виробництво наклейок можливо різними способами, залежить від їх призначення. Цифровий друк наклейок в Києві замовляється найчастіше, тому що це найшвидший спосіб виготовлення друкарської продукції. Підходить він для невеликих за розміром стікерів: тонке нанесення малюнка або напису буде виконано у високій якості без розмиття. Серед інших варіантів ви зустрінете друк на оракале, цей варіант найстійкіший до зовнішніх впливів води, вітру і сонця. Найчастіше цей тип продукції замовляють для рекламних цілей.

Латексний друк наклейок на замовлення вважається екологічно безпечною. Вироби не мають неприємного запаху, легко згинаються, зображення не вигорає і не стирається. Щоб окремі стікери легко відривалися від листа, навіть якщо вони фігурні, використовується плоттерна різка наклейок. Завдяки цьому малюнок або напис вирізаються по контуру і їх легко зняти з паперу.

Виготовлення наклейок та стікерів на замовлення

Виготовлення наклейок для реклами - найбільш затребувана послуга в цій сфері поліграфії. Для виготовлення підлогових наклейок використовується ламінація спеціальної серії Orajet, яка має підвищену зносостійкість, а плотерним різанням надається потрібна форма.

Круті стікери з логотипом компанії точно будуть наклеювати на рюкзаки, блокнот або ноутбуки. Це найпоширеніший спосіб просування бренду. Виготовлення наклейок на замовлення дозволяє прикрасити своє робоче місце, планер, чохол для телефону або подарувати набір з улюбленим персонажем свого друга. Дизайн виберіть самі: мотиваційні цитати або ваш улюблений актор. Види і форми наклейок:

Замовляйте наклейки з логотипом і стікера за доступною ціною на нашому сайті прямо зараз!

Оформити заявку!
фото