Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк наклейок та стікерів в Києві

Кругі наклейки

Друк наклейок з логотипом та стікерів з індивідуальним дизайном сьогодні дуже затребувана послуга у Києві. Вона використовується в рекламних кампаніях та для наклеювання на готову продукцію. Спеціальний самоклеючий папір для друку наклейок продається в розмірах А4 та А5. Виготовлення наклейок застосовується для різних цілей та для різних поверхонь:

Наклейки із плівки Оракал складаються з трьох частин: на одному друкують зображення, на іншій знаходиться клейкий шар та захисний папір, який відривається перед наклеюванням. Ми не зупиняємось на стандартних розмірах наклейок, на замовлення можна зробити потрібний вам розмір та форму.

Яка різниця між стікерами і наклейками? Стікери - маленькі наклейки розміщені на аркуші, їх можемо зустріти на фруктах або іншої продукції з позначенням знижки або іншої інформації. Наклейки мають більший розмір і носять більш інформативний характер. Замовити наклейки, стікери на папері та етикетки краще в нашій друкарні: швидкий друк продукції, гарна якість паперу, оптимальні ціни по Києву.

Методи друку наклейок та стікерів

Наклейки з лого

Друк наклейок можливо зробити різними способами, залежить від їх призначення. Цифровий друк наклейок в Києві замовляється найчастіше, тому що це найшвидший спосіб виготовлення друкарської продукції. Підходить він для невеликих за розміром стікерів: тонке нанесення малюнка або напису буде виконано у високій якості без розмиття. Серед інших варіантів ви зустрінете друк наклейок на оракале, цей варіант найстійкіший до зовнішніх впливів води, вітру і сонця. Найчастіше цей тип продукції замовляють для рекламних цілей.

Латексний друк наклейок на замовлення вважається екологічно безпечною. Вироби не мають неприємного запаху, легко згинаються, зображення не вигорає і не стирається. Щоб окремі стікери легко відривалися від листа, навіть якщо вони фігурні, використовується плоттерна різка наклейок. Завдяки цьому малюнок або напис вирізаються по контуру і їх легко зняти з паперу.

УФ друк білим кольором роблять для наклейок на прозорій плівці або будь-якій рівній поверхні. Білий застосовується як самостійного кольору або як підкладка для насиченості інших фарб. Дешевий спосіб друку в друкарні, але має неприємний запах.

Друк наклейок та стікерів на замовлення

Друк наклейок для реклами - найбільш затребувана послуга в цій сфері поліграфії. Для виготовлення підлогових наклейок використовується ламінація спеціальної серії Orajet, яка має підвищену зносостійкість, а плотерним різанням надається потрібна форма.

Круглі наліпки та наклейки з логотипом компанії точно будуть наклеювати на рюкзаки, блокнот або ноутбуки. Це найпоширеніший спосіб просування бренду. Виготовлення наклейок на замовлення дозволяє прикрасити своє робоче місце, планер, чохол для телефону або подарувати набір з улюбленим персонажем свого друга. Дизайн виберіть самі: мотиваційні цитати або ваш улюблений актор. Види і форми наклейок:

Друкарня «Актив-Принт» у Києві виготовить для вас паперові наклейки та етикетки на самоклеючому папері, можна замовити друк на прозорій та кольоровій плівці. Замовляйте друк наклейок з логотипом та етикеток за доступною ціною на нашому сайті прямо зараз!

Оформити заявку!
фото