Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Пластикові таблички з ПВХ в Києві

Пластикова табличка з ПВХ

Пластикові таблички з ПВХ - це найпопулярніший вид виготовлення табличок для офісу і зовнішньої реклами. Стандартні офісні таблички мають основу з пластику товщиною 3 мм. Для великих вивісок застосовується спінений ПВХ пластик товщиною 10 мм, оскільки він має достатню твердість і малу вагу.

Способи виготовлення пластикових табличок

Таблички з ПВХ найпоширеніший вид, оскільки їх використання має дуже широкий спектр: як покажчики, номерки, назва кабінетів, вбиралень, назва вулиць, фасадні таблички, номери будинків. Виготовлення пластикових табличок можливе декількома способами:

Інформаційні таблички з ПВХ ми виготовляємо будь-якого розміру і форми, відповідно до побажань клієнта. Для різноманітності, пластикову табличку можна оформити в алюмінієвий багет. Варіанти кольорів алюмінію: золото, срібло, бронза з покриттям глянець або мат.

Виготовлення пластикових табличок з ПВХ

Приклад пластикової таблички на двері

Матеріал ПВХ має рівну і гладку поверхню, але різну товщину. Оскільки пластик ПВХ поставляється листами 2х3 метра, це дозволяє виготовити з нього таблички різних розмірів від вказівників до стендів. Ми можемо виготовити пластикові таблички на замовлення від одного екземпляра:

Кріплення пластикових табличок з ПВХ: на двосторонній скотч, або стильні шурупи.

Вимоги до макетів

Макети для пластикових табличок з ПВХ, де для виготовлення передбачена плотерна порізка плівки, необхідно надавати в векторній графіці. Для повноколірного друку макети приймаються у tiff форматі.

Якщо у вас немає готового макету, але є ідея виготовлення пластикових таблички з ПВХ, наші дизайнери допоможуть вам втілити її в життя! Якщо ви маєте повнокольорове зображення, рекомендуємо прямий УФ друк табличок у нашій друкарні.

Види табличок

Оформити заявку!
фото