Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на килимках для миші

Найчастіше комп'ютерні технології супроводжують все наше життя, включаючи і вільне проведення часу і хобі. В даному випадку не обійтися без настільки поширеного і важливого аксесуара, як килимок для миші.

Вибираючи друк на килимку для миші

Зовнішній вигляд килимка для миші став пріоритетним через постійної наявності його перед очима. Його привабливість стоїть на першому місці. У зв'язку з цим будь-яка людина, незалежно від статі або віку, вважає за краще бачити зображення на килимку, що імпонує його стилю і способу життя або роду діяльності. Це призвело до поширення і популярність такої послуги, як друк на килимках для миші.

Найчастіше для зображень вибираються фотографії коханих людей, тварин або будівлі. Часом присутні творчі пориви в реалістичному стилі або абстракції. Вимоги до попереднього оформлення такого друку невеликі, робота не потребує глобалізації підготовчих робіт. Єдине, що потрібно від клієнта, це чіткість визначення малюнка і його відмінну якість початкового зображення.

Друк на килимках для миші в Києві можна замовити в нашій друкарні «Актив Принт», що не тільки підбере потрібний матеріал, виконає макет, але і зробить всі необхідні дії по його нанесенню, щоб ви насолоджувалися отриманим результатом.