Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на килимках для миші

Якщо мова йде про унікальність і практичності, то ми сміливо рекомендуємо тканинні килимки для миші. Використовуючи друк на килимках ви робите приємний сюрприз, незвичайний подарунок або хорошу рекламу. Сувенірні килимки з фотографією відмінний і приємний подарунок, який буде завжди під рукою. =)

Найчастіше комп'ютерні технології супроводжують все наше життя, включаючи і вільне проведення часу і хобі. В даному випадку не обійтися без настільки поширеного і важливого аксесуара, як килимок для миші.

М'які сувенірні килимки

Зовнішній вигляд килимка для миші став пріоритетним через постійної наявності перед очима, його привабливість стоїть на першому місці. У зв'язку з цим будь-яка людина, незалежно від статі або віку, вважає за краще бачити лююбімое зображення на килимку, що імпонує його стилю і способу життя або роду діяльності. Це призвело до поширення і популярність такої послуги, як друк на килимках для миші.

Найчастіше для зображень вибираються фотографії коханих людей, тварин або будівлі. Часом присутні творчі пориви в реалістичному стилі або абстракції. Вимоги до попереднього оформлення такої печатки невеликі, робота не потребує глобалізації підготовчих робіт. Єдине, що потрібно від клієнта, це чіткість визначення малюнка і його відмінну якість початкового зображення.

Килимок складається з двох частин: верхня - це м'яка синтетична тканина, приємна на дотик і забезпечує гарне ковзання миші. Нижня частина зроблена з прогумованого матеріалу, завдяки якому килимок зчіплюється з поверхнею столу і не совається (зміщується) під час роботи. Нанесення зображення виконується технологією гравертон - переносу зображення з плівки безпосередньо на тканину, при високій температурі в 200 градусів. Такий метод гарантує високу якість і довговічність надрукованого зображення.

Килимок Вартість виготовлення Розмір і товщина
Прямокутний килимок 80 грн. 180х220х3 мм
130 грн. 180х220х5 мм
Круглий килимок 110 грн. 196х3 мм
Килимок в формі серця 100 грн. 196х3 мм

Паяні килимки для мишок

Паяні килимки для мишок це хороша можливість піднести рекламу вашої компанії новим клієнтам, або майбутнім партнерам. Також друк на килимку може нести інформативний або рекламний характер, будь це конференція, виставка або промоакція. А надрукована важлива інформація, яку постійно доводиться використовувати, завжди буде доступна на робочому місці, що може полегшити і зробити вашу або роботу ваших співробітників зручніше.

При замовленні від 50 од. ціни дивіться тут - Паяні килимки для мишок

Друк на килимках для миші в Києві можна замовити в нашій друкарні «Актив Принт», що не тільки підбере потрібний матеріал, виконає макет, але і зробить всі необхідні дії по його нанесення, щоб ви насолоджувалися отриманим результатом.

Оформити заявку!
фото