Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на футболках в Києві

Друк на футболках і тенісках поло

Якщо хочеться зробити унікальний подарунок, зверніть увагу на друк на футболках з індивідуальним фото. Швидкий друк на футболках дозволяє встигнути навіть якщо подарунок не було підготовлено заздалегідь. Друк на одязі дозволяє виділитися з маси оточуючих, розкрити свою особистість і дати можливість зрозуміти тебе іншими. Футболки з написом на замовлення – це крок до розкриття людини, її особливостей характеру та дати можливість оточуючим відчути твій настрій.

Це глобальне бажання поміняти імідж стало можливо подібній послузі, яка перевернула наше уявлення про одяг. Крім усього іншого, подібна послуга послужить ідеальним подарунком для близьких і друзів. Таким подарунком ви не тільки покажете свою увагу людині, але і проявіть розуміння його творчого потенціалу. Оцінивши ваш подарунок, людина зрозуміє всю силу вашого ставлення до нього.

Повнокольорове нанесення принтів на футболки та термонаклейок можна замовити в нашій друкарні, наш дизайнер та менеджер допоможуть вам.

Футболки - крок назустріч індивідуальності

Бажання виглядати відмінно від усіх, зберегти свою індивідуальність або просто висловити певні думки та переваги можна за допомогою одягу та аксесуарів. Для жінок у цьому плані більше свобод та методів виконання. Для чоловіків залишається лише футболка з написом чи вражаючі фото: яскраві, помітні та інформативні зображення.

Вибір одягу в магазинах супроводжується ризиком бути однаковим з іншою людиною. Особливо це неприйнятно у великому колективі, де ризик зустріти людину в такому самому одязі збільшується. Замовити футболку з принтом – це дієве рішення щодо цього питання. Не завжди можна підібрати одяг з малюнком, що сподобався, або часом матеріал даної речі не є прийнятним для придбання або за якість придбаного товару мало хто відповідає. Так річ, що сподобалася, може запросто зіпсуватися або під час використання, або під час прання. І тоді улюблений одяг, що сподобався, потрібно буде викинути і заново витрачати час на вибір нового вбрання, що підкреслить індивідуальність.

Футболки з написами на замовлення – реалізувати свої бажання виглядати унікально у будь-якій ситуації допоможуть фахівці нашої компанії. Тільки у нас ви знайдете той комплекс послуг, що включає всі стадії процесу, постійний контакт з клієнтом і виконання будь-яких, навіть складних варіантів.

Наші переваги друку на футболках

Поява бажання бачити на футболці певний логотип, зображення чи фотографію супроводжується подальшими діями щодо вибору технології друку. Оптимальність вибору полягає не тільки в правильному виборі технології нанесення малюнка, а й у правильному складанні макета, визначенні кольорової гами та інших супутніх нюансів. Належну консультацію у цьому питанні, як виготовлення принта на футболках, допоможуть виконати фахівці компанії «Актив Прінт».

Звертаючись в нашу компанію, ви будете впевнені в результаті при будь-яких обставинах. Друк на футболках в Києві здійснюється швидко, надійно і якісно за адресою нашого копіювального центру, де працюють досвідчені працівники, які знають свою справу і уважно ставляться до запитів клієнтів.

Вартість футболок і друку на них

Приклад друку фото на футболках

Існує велика кількість різновидів футболок і вартість на них може варіюватися в залежності від розміру і фасону. Але ми можемо вказати вартість стандартних футболок:

Тип футболки Вартість Площа друку
Друк на білій футболці 70.00 грн A-4
Друк на чорній або кольоровий футболці 120.00 грн A-4
Будь-яка, друк плівкою полі-флекс в 1 колір 100.00 грн A-4

Про метод друку на футболках

Друк фото на футболках здійснюється методом термопереноса. Плюси даного методу в тому, що:

Є мільйон аргументів замовити футболку з фото і лише одне бажання та один дзвінок відокремлює Вас від особистої футболки з принтом. Телефонуйте в принт центр «Актив Прінт» для термінового оформлення замовлення!

Дивіться ще:
Футболки з логотипом
Теніски з логотипом

Оформити заявку!
фото