Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на футболках в Києві

Друк на футболках і тенісках поло

Якщо хочеться зробити подарунок коханому другу чи подрузі, зверніть увагу на друк на футболках з індивідуальним фото. Швидкий друк на футболках дозволяє встигнути навіть якщо подарунок не був підготовлений заздалегідь. Друк на одязі дозволяє виділитися з маси оточуючих людей, розкрити свою особистість і дати можливість зрозуміти тебе іншими. Замовити друк на футболці - це крок до розкриття людини, його особливостей характеру і дати можливість оточуючим відчути твій настрій.

Це глобальне бажання поміняти імідж стало можливо подібній послузі, яка перевернула наше уявлення про одяг. Крім усього іншого, подібна послуга послужить ідеальним подарунком для близьких і друзів. Таким подарунком ви не тільки покажете свою увагу людині, але і проявіть розуміння його творчого потенціалу. Оцінивши ваш подарунок, людина зрозуміє всю силу вашого ставлення до нього.

Футболка - крок назустріч індивідуальності

Бажання виглядати характерно від усіх, зберегти свою індивідуальність або просто висловити певні думки та вподобання можна за допомогою одягу і аксесуарів. Для жінок в цьому плані більше свобод і методів виконання. Для чоловіків залишаються тільки вражаючі, яскраві, помітні і інформативні зображення на футболках, кофтах і іншому одязі.

Вибір одягу в магазинах супроводжується певним ризиком бути однаковим з іншою людиною. Особливо це неприйнятно в великому колективі, де ризик зустріти людину в такому ж одязі збільшується. Замовити друк на футболках - це дієве рішення в даному питанні. Не завжди можна підібрати одяг з вподобаним малюнком або часом матеріал даної речі не є прийнятним для придбання або за якість придбаного товару мало хто відповідає. Так вподобана річ може запросто зіпсуватися або під час використання, або під час прання. І тоді вподобаний улюблений одяг потрібно буде викинути і заново витрачати час на вибір нового вбрання, що підкреслить індивідуальність.

Реалізувати свої бажання виглядати чудово і унікально в будь-якій ситуації допоможуть фахівці нашої компанії. Тільки у нас ви знайдете той комплекс послуг, що включає в себе всі стадії процесу, постійний контакт з клієнтом і виконання будь-яких, навіть складних варіантів.

Наші переваги друку на футболках

Поява бажання бачити на футболці певний логотип, малюнок або фотографію супроводжується подальшими діями з вибору технології друку. Оптимальність вибору полягає не тільки в правильному виборі технології нанесення малюнка, але і в правильному складанні макета, визначенні колірної гами та інших супутніх нюансів. Належну консультацію в даному питанні, як виготовлення друку на футболках, допоможуть виконати фахівці компанії «Актив Принт».

Звертаючись в нашу компанію, ви будете впевнені в результаті при будь-яких обставинах. Друк на футболках в Києві здійснюється швидко, надійно і якісно за адресою нашого копіювального центру, де працюють досвідчені працівники, які знають свою справу і уважно ставляться до запитів клієнтів.

Вартість футболок і друку на них

Приклад друку фото на футболках

Існує велика кількість різновидів футболок і вартість на них може варіюватися в залежності від розміру і фасону. Але ми можемо вказати вартість стандартних футболок:

Тип футболки Вартість Площа друку
Друк на білій футболці 70.00 грн. A-4
Друк на чорній або кольоровий футболці 120.00 грн. A-4
Будь-яка, друк плівкою полі-флекс в 1 колір 100.00 грн. A-4

Про метод друку на футболках

Друк фото на футболках здійснюється методом термопереноса. Плюси даного методу в тому, що:

Є мільйон передумов замовити футболку з друком і тільки одне бажання і один дзвінок відділяє Вас від особистої футболки з друком. Телефонуйте в принт центр «Актив Принт» для термінового оформлення замовлення!

Дивіться ще:
Футболки з логотипом
Теніски з логотипом

Оформити заявку!
фото