Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Паперові пакети з логотипом в Києві

паперовий пакет з логотипом

Паперові пакети з логотипом – основний пакувальний матеріал, який застосовує сьогодні більшість компаній, це пов'язано з екологічністю матеріалу. Наша компанія пропонує друк та виготовлення паперових пакетів із логотипом за індивідуальним дизайном.

Єдиним недоліком, який завжди турбував маркетологів, був їхній зовнішній вигляд. Довгий час фірмові крафтові пакети асоціювалися з чимось сірим та непоказним тому, що були без написів та без брендування. Така упаковка не тільки не могла привернути увагу, а й нічим не виділяється з аналогічних. З розвитком технологій стало можливим виробництво фірмових пакетів. Тепер пакувальний матеріал є частиною маркетингової кампанії.

«Актив Прінт» дозволить вам максимально використовувати можливості при виробництві упаковки. У паперові крафт пакети з малюнком можна упаковувати не тільки продукцію. Вони чудово підходять для пакування подарунків, особливо якщо підійти до цього питання з креативом. Також паперові пакети з логотипом та реквізитами підходять для корпоративних замовників.

Виготовлення паперових пакетів

Виготовлення паперових пакетів з логотипом – це один із найкращих способів пакування продукції з рекламою. Таким чином, замовляючи виготовлення пакунків у нашому центрі, ви робите вмілий маркетинговий крок. Це ненав'язлива та дуже ефективна реклама за оптимальною ціною. Розглядаючи перспективи його використання, можна виділити такі переваги:

Друк на паперових пакетах

логотип на паперових пакетах

Ми пропонуємо вам друк на паперових пакетах у Києві у нас у компанії. Так ви отримаєте упаковку з логотипом потрібних розмірів та форм. Для виготовлення може бути використаний папір різної щільності та кольору залежно від потреб замовника. Розрізняються також види друку, які ми використовуємо. Ви можете замовити:

Усі три методи відрізняються технологією нанесення, термінами виконання, а також ціною. Який тип друку на паперових пакетах вибрати залежить від ваших фінансових можливостей. Найчастіше це лазерне нанесення зображення.

Дизайн пакетів для маркетингу

Дизайн паперових пакетів

Паперові пакети з логотипом у Києві – це додаткове поле для маркетингу. Така упаковка може оповідати про бренд в цілому або інформувати клієнта про окрему лінію продукції. Дуже гарно виглядає тиснення на пакетах. Паперовий пакет із ламінацією замовляють для щільності та збільшення терміну експлуатації. Що у такому разі на ньому має бути зображено, вибирати замовнику. Залежно від потреб компанії на них може бути розміщена будь-яка інформація:

Чому варто замовити паперові пакети у нас?

Замовити виготовлення або друк на паперових пакетах ви можете у нашій компанії, мінімальний тираж: 100 штук. Ми швидко та якісно виконуємо роботу за доступними цінами. У нас можна зробити замовлення на дизайн логотипу, розробку та візуалізацію паперового пакету.

Наш центр використовує нові технології, що дозволяють чітко нанести логотип та малюнок будь-якого формату на пакети з паперу. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та враховуємо всі ваші побажання. Замовляйте виготовлення та друк на паперових пакетах у друкарні «Актив Принт».

Оформити заявку!
фото