Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Паперові пакети з логотипом в Києві

Приклад брендованих паперових пакетів з логотипом

Паперові пакети з логотипом - основний пакувальний матеріал, застосовуваний сьогодні більшістю компаній, це пов'язано з екологічністю матеріалу. Наша компанія пропонує друк і виготовлення паперових пакетів з логотипом за індивідуальним дизайном.

Єдиним недоліком, який завжди турбував маркетологів, був їх зовнішній вигляд. Довгий час фірмові крафтові пакети асоціювалися з чимось сірим і непоказним тому, що були без написів і без брендування. Така упаковка не тільки не могла привернути увагу, але і нічим не виділяється з аналогічних. З розвитком технологій стало можливим виготовлення фірмових пакетів. Тепер пакувальний матеріал - це частина маркетингової кампанії.

«Актив Принт» дозволить вам максимально використовувати можливості при виробництві упаковки. В паперові крафт пакети з малюнком можна упаковувати не тільки продукцію. Вони відмінно підходять для упаковки подарунків, особливо якщо підійти до цього питання з креативом. Також паперові пакети з логотипом і реквізитами підходять для корпоративних замовників.

Виготовлення паперових пакетів

Виготовлення паперових пакетів з логотипом - це один з кращих способів упаковки продукції з рекламою. Розглядаючи перспективи його використання, можна виділити наступні переваги:

Таким чином, замовляючи виготовлення паперових пакетів в нашому центрі, ви робите умілий маркетинговий крок. Це ненав'язлива і дуже ефективна реклама за оптимальною ціною.

Друк на паперових пакетах

Приклад друку логотипу на паперових пакетах

Ми пропонуємо вам друк на паперових пакетах в Києві у нас в компанії. Так ви отримаєте упаковку з логотипом потрібних розмірів і форм. Для виготовлення може бути використано папір різної щільності і кольору в залежності від потреб замовника.

Відрізняються також і види друку, які ми використовуємо. Ви можете замовити:

Усі три методи розрізняються технологією нанесення, термінами виконання, а також ціною. Який тип друку на паперових пакетах вибрати, залежить від ваших фінансових можливостей. Найбільш часто це лазерне нанесення зображення.

Дизайн пакетів для маркетингу

Приклад дизайну паперових пакетів

Паперові пакети з логотипом в Києві - це додаткове поле для маркетингу. Залежно від потреб компанії на них може бути розміщена будь-яка інформація:

Така упаковка може розповідати про бренд в цілому або інформувати клієнта про окрему лінії продукції. Що в такому випадку на ньому має бути зображено, вибирати замовнику.

Чому варто замовити паперові пакети у нас?

Замовити виготовлення або друк на паперових пакетах ви можете в нашій компанії. Ми виконуємо роботу:

Наш центр використовує нові технології, що дозволяють чітко нанести логотип і малюнок будь-якого формату. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і враховуємо всі ваші побажання. Замовляйте виготовлення та друк на паперових пакетах в друкарні «Актив Принт».

Оформити заявку!
фото