Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на пакетах

Паперові пакети - це основний пакувальний матеріал, застосовуваний сьогодні більшістю компаній. Це пов'язано з екологічністю матеріалу. Єдиним недоліком, який завжди турбував маркетологів, був їх зовнішній вигляд. Довгий час паперові пакети асоціювалися з чимось сірим і непоказним. Така упаковка не тільки не може привернути увагу, але і нічим не виділяється з аналогічних.

Не варто забувати про те, що пакувальний матеріал - це частина маркетингової кампанії.

Наша компанія пропонує вам зробити паперові пакети з логотипом та індивідуальним дизайном. «Актив Принт» дозволить вам максимально використовувати можливості упаковки.

Які послуги ви можете замовити?

Ми пропонуємо вам друк на пакетах в Києві у нас в компанії. Так ви отримаєте упаковку потрібних розмірів і форм. Для виготовлення може бути використано папір різної щільності і кольору в залежності від потреб замовника.

Відрізняються також і види друку, які ми використовуємо. Ви можете замовити:

  1. Лазерний друк - найбільш простий і доступний спосіб, який використовується при виготовленні невеликої кількості продукції - до 200 штук.
  2. Офсетний друк вимагає більш складних маніпуляцій, тому для її проведення необхідно 2 дні, вигідна при замовленні 200 одиниць продукції і вище, при цьому якість зображення виходить значно краще.
  3. Трафаретний метод використовується для виготовлення елітних зразків з нанесенням золотих або сріблястих відбитків, термін виготовлення і вартість залежить від виду трафарету, при необхідності він може бути виготовлений індивідуально.

Усі три методи розрізняються технологією нанесення, термінами виконання, а також ціною.

Як можна використовувати?

Паперові пакети з логотипом в Києві - це додаткове поле для маркетингу. Залежно від потреб компанії на них може бути розміщена будь-яка інформація:

Така упаковка може розповідати про бренд в цілому або інформувати клієнта про окрему лінії продукції.

Чому краще використовувати паперові пакети з малюнком?

Друк на паперових пакетах - це один з кращих способів упаковки продукції. Розглядаючи перспективи його використання, можна виділити наступні переваги:

Таким чином, замовляючи друк на пакетах в нашому центрі, ви робите умілий маркетинговий крок. Це ненав'язлива і дуже ефективна реклама.

Де ще можна використовувати?

В паперові пакети з малюнком можна упаковувати не тільки продукцію. Вони відмінно підходять для упаковки подарунків, особливо якщо підійти до цього питання з креативом. Ви можете замовити друк на пакетах:

Який тип друку при цьому вибрати, залежить від ваших фінансових можливостей. Найбільш часто це лазерне нанесення малюнка.

Також паперові пакети з малюнком підходять для розміщення корпоративних подарунків. Що в такому випадку на ньому має бути зображено, вибирати організатору.

Чому варто зробити замовлення саме у нас?

Замовити друк пакетів ви можете в нашій компанії. Ми виконуємо роботу:

Наш центр використовує нові технології, що дозволяють нанести малюнок будь-якого формату чітко. Отримане зображення виходить чітким і красивим. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і враховуємо всі ваші побажання при замовленні.