Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк запрошень у Києві

Запрошення з конгревом

Виготовлення та друк запрошень у друкарні «Актив Прінт» на красивих дизайнерських матеріалах у Києві. Запрошення потрібні для офіційного запрошення людей на урочисту подію, будь то ювілей, весілля чи день народження.

Якісний друк запрошень

Ми розуміємо наскільки важливим є якісний друк запрошень, тому використовуємо сучасне обладнання. Щоб підібрати правильні відтінки запрошення та зробити остаточні редагування, рекомендуємо попередньо надрукувати пробний екземпляр на папері.

Друк запрошень на весілля

Весілля це важлива подія в житті будь-якої людини, ми подбаємо щоб запрошення були красиві, урочисті та вчасно надруковані. Молодим завжди хочеться, щоб воно пройшло якнайкраще, тому особливо важливо, щоб краса була присутня у всьому. Пропонуємо вам друк весільних запрошень найвищої якості та за доступними цінами. Друк запрошень на весілля у нас, це гарантія отримання якісних та красивих листівок, які захочеться зберегти.

Виготовлення індивідуальних запрошень

Пропонуємо розробити оригінальне запрошення гостей на захід. Ми зробимо індивідуальний дизайн запрошення та виготовлення від класичного вигляду до тематичного. Допоможемо у виборі матеріалу для запрошень: калька, полотно, прозорий пластик, дизайнерський картон.

Запрошення з конвертом

Дизайн та види запрошень

Варіантів дизайну запрошень та виготовлення існує багато, але чим відповідальнішою підійти до створення листівки, тим приємніше вона виглядатиме. Щоб був повний комплект, рекомендуємо подумати про виготовлення конверта в одній стилістиці з листівкою. Стандартні формати запрошень:

Де замовити друк запрошень?

Щоб замовити запрошення, потрібно зателефонувати на номер телефону, який вказаний на нашому сайті. Наші співробітники із задоволенням проконсультують вас і допоможуть підібрати найкращий метод друку запрошень та конвертів.

Можливість віддаленої роботи з нашим менеджером – зручно, якщо у вас катастрофічно не вистачає часу заїхати до нашого офісу для замовлення друку запрошення. Доставка особисто в руки – в організаційній метушні підготовки до урочистостей це особливо важливо. Доступні ціни на друк запрошень із конвертами.

Оформити заявку!
фото