Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Запрошення на замовлення

Приклад друку запрошень з конвертом

Виготовлення та друк запрошень в друкарні «Актив Принт» на красивих дизайнерських матеріалах. 👍 Запрошувальні листівки потрібні для офіційного запрошення людей на урочисту подію, будь то ювілей, весілля або день народження.

Варіантів дизайну і виготовлення існує багато, але чим відповідальніше підійти до створення запрошувальній листівки, тим приємніше вона буде виглядати. Щоб був повний комплект, ми рекомендуємо подумати про виготовлення конверта в одній стилістиці з листівкою.

Друк запрошень на весілля

Весілля це важлива подія в житті будь-якої людини. Молодим завжди хочеться, щоб воно пройшло якомога більше добре, тому особливо важливо, щоб краса була присутня у всьому. Пропонуємо вам друк весільних запрошень вищої якості і за доступними цінами. Щоб ми можемо вам обіцяти?

Друк запрошень на весілля у нас, це гарантія отримання якісних і красивих листівок, які захочеться зберегти. Ми завжди дбаємо, щоб було красиво і урочисто.

Стандартні формати запрошувальних листівок

Щоб з'ясувати тонкощі і отримати консультацію для замовлення запрошень, ви можете зателефонувати на номер телефону, який вказаний на нашому сайті - наші співробітники з задоволенням допоможуть вам вирішити будь-які проблеми.

Оформити заявку!
фото