Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Куточок покупця (споживача)

Приклад куточка покупця, споживача

Куточок покупця - це інформаційний стенд для клієнтів, який обов'язково вимагають встановлювати перевіряючі органи. Він використовується для інформування клієнтів про дозволених видах діяльності, про ліцензії та контактах перевіряючих служб. Такі інформаційні дошки розміщені в доступному місці в офісі, ресторані, державних установах Києва дають відвідувачам швидко і зручно отримати необхідну інформацію: режим і години роботи, важливі оголошення, документи від держорганів дозволяють діяльність підприємства (торгові патенти, ліцензії) тощо.

В останній момент приходить усвідомлення потреби придбати і повісити куточок споживача. Це незамінна річ будь-якої поважаючої себе компанії, за допомогою якої йде процес передачі інформації клієнтам. Ми представили стандартні конструкції, але ми можемо виготовити і індивідуальні інформаційні дошки.

Виготовлення інформаційного стенду

У нас можна купити готовий куточок покупця або замовити індивідуальне виготовлення інформаційного стенду. Замовити куточок покупця можна зі стандартними характеристиками, або ми можемо скласти його персонально по вашим вимогам. У конструкцію стенду входить основа з ПВХ в 3-4 мм завтовшки або алюмінієвої панелі, на яку кріпляться, з акрилу, сану, або прозорого пластика. Кишені мають формат А4 / А5 і можуть мати різну товщину, відповідну для товстої книги, або одного листка.

Виготовити індивідуальний куточок покупця можна різних розмірів, колірної гами, і з будь-якою кількістю кишень. Таким чином індивідуальний стенд буде відповідати фірмовому стилю вашої компанії і добре впишеться в інтер'єр офісу.

Придбання куточка споживача

Куточок споживача А4 x 6 од

Для будь-якої поважаючої себе компанії, необхідно згадати, що прихід людини в будівлю, супроводжується вивченням супутньої інформації, що піднесена до його ознайомлення. Чим красивіше, якісніше і логічніше буде подібна інформація, тим досить буде клієнт, і тим його розташування буде більш позитивним. Крім того ця вимога, що перевіряється відповідними органами.

Кількість і вид кишеньВартість
А4 x 6 од.472.00 грн.
А4 х 3 од, А5 х 1 шт.355.00 грн.
А4 х 4 од.349.00 грн.
А4 х 4 од, А5 х 3 шт.515.00 грн.

Дієвий спосіб спілкування з клієнтами, передачі відповідної інформації та виявлення їх потреб йде через дошку інформації, куточок споживача. Варто зауважити, що куточок покупця являє собою обличчя компанії, від зовнішнього вигляду якого залежить правильне сприйняття клієнтами даної організації.

Купити куточок споживача або замовити виготовлення куточка покупця можна в нашому копіцентрі, який веде свою діяльність давно та професійно підходить до вирішення поставлених завдань. Для такої продукції немає суворо регламентованих правил оформлення, тому з'являється шанс проявити свою оригінальність і креативність. Людина запам'ятовує більшу частину очима, а краса важлива не тільки вивіски, назви, але і внутрішнього оздоблення офісу.

Переваги замовлення куточка покупця у нас

куточок споживача А4 х 4 од, А5 х 3 од

Куточок покупця купити в Києві можна в копіювальному центрі, що націлений на роботу з клієнтами, приймаючи замовлення як за обсягом, так і за складністю виготовлення. Наш сайт містить всю необхідну інформацію по його роботі, надаючи приклади своїх послуг і якості роботи. Однак при не виявленні необхідного матеріалу або при наявності ваших сумнівів в можливості здійснення задуманого, просто зателефонуйте і обговоріть вашу проблему з менеджером.

Наша друкарня «Актив Принт» працює в даній сфері досить тривалий час, за яке встигло заслужити гідний авторитет серед вагомого контингенту замовників, показуючи чудовий рівень роботи, оперативність і дієвість.

Якщо у вас залишилися сумніви у виборі куточка споживача, варто зайти і подивитися наші роботи. А послуга замовлення по Інтернету з доставкою готового матеріалу до офісу повністю приверне вашу увагу і Ви залишитеся задоволені роботою з нами!

Оформити заявку!
фото