Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Фірмовий стиль

Щоб здобути популярність, ваша компанія повинна бути впізнанна, а для цього вам необхідно виробити свій фірмовий стиль. Він являє собою візуальне оформлення всіх атрибутів фірми, її продуктів, документації. Цілями створення такого єдиного стилю є:

Всі ці цілі є важливим атрибутом розвитку компанії. Кращим варіантом розробки фірмового стилю (а також паперового керівництва за оригінальним стилем - брендбук) є доручення цієї важливої справи професіоналам.

Слід сказати, що створення свого стилю і розробка брендбуку - це відповідальне завдання, в яку входить цілий ряд послуг. Основними є:

Ці кілька кроків дуже важливі для подальшого просування компанії на ринку. У сучасному світі необхідно виділятися, щоб бути поміченим. Грамотні дизайнери можуть практично моментально виділити вашу компанію з собі подібних, викликати до неї інтерес у споживача та інвесторів, тільки розробивши ексклюзивну стилістику.

В створення фірмового стилю входять наступні його елементи:

  1. Створення впізнаваного логотипу.
  2. Опрацювання і промальовування окремих елементів стилю.
  3. Застосування певного колірного діапазону, поєднання кольорів, їх відтінки та інше.
  4. Слогани і рекламні тексти, що відповідають політиці і стилю фірми.
  5. Підбір шрифтів або їх персональна розробка.
  6. Створення маркетингової історії, її опис в заданій стилістиці.
  7. Введення і створення персонажа, з яким буде асоціюватися компанія і її продукція.
  8. Сувенірна продукція - промальовування, створення.

Всі ці пункти будуть входити в вигляді опису в брендбук, замовити який ви можете у нас в будь-який час. Ми якісно і швидко, враховуючи всі ваші побажання, створимо вам унікальний фірмовий стиль від «А» до «Я». Наші фахівці вже мають великий досвід такої роботи. Ми вміємо підійти до кожного завдання індивідуально, вирішуючи його творчо і креативно.

Крім того, наші співробітники у творчий процес обов'язково вносять і аналітичну роботу. Ми гарантуємо вам, що ваш стиль буде не схожий ні на який інший, існуючий на даний момент. Над стилістичними елементами і вашим брендбуком в Києві буде працювати найкраща команда, яку в цьому місті можна знайти.

Щоб звернутися до нас, вам досить буде подзвонити за вказаним номером телефону або написати на електронну пошту. Ми відповімо на всі ваші запитання, підберемо для роботи з вами найбільш підходящий колектив і створимо вам ексклюзивний брендовий стиль від логотипу до офіційного представництва.