Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Замовити брендбук / фірмовий стиль компанії

Приклад дизайну поліграфічної продукції

Замовити брендбук або розробити фірмовий стиль компанії - це створити набір елементів дизайну та правил оформлення, які не лише надають продукту презентабельного вигляду, але й забезпечать впізнаваність.

Щоб здобути популярність, ваша компанія повинна бути впізнавана, а для цього вам необхідно виробити свій фірмовий стиль. Брендбук є візуальне оформлення всіх атрибутів фірми, її продуктів, документації. Цілями створення такого єдиного стилю є:

Ці цілі є важливим атрибутом розвитку компанії. Кращим варіантом розробки брендбуку і фірмового стилю є доручення цієї важливої справи професійним маркетолагами і дизайнерам.

Розробка брендбуку - перелік послуг

Брендбук це гайдлайн - узагальнення всіх макетів в одному довідковому посібнику для правильного використання тексту та розміщення графічних зображень. Брендбук це документ, для створення якого основними є послуги:

Ці пункти важливі для подальшого просування компанії. У сучасному світі необхідно виділятися і бути поміченим, щоб викликати інтерес у споживача і інвесторів. Грамотні дизайнери можуть виділити вашу компанію розробивши ексклюзивну стилістику брендбуку. Вивіска з логотипом і брендовані товари - все це впливає на впізнаваність підприємства.

Створення фірмового стилю

Розробка фірмового стилю - недороге рішення, оскільки це перший етап створення брендбуку. Споживачі з більшою охотою купують фірмову продукцію, чим сприяють розвитку компанії. Створення фірмового стилю починається з розробки дизайну логотипу та оформлення продукції по розділах з представницькою документацією про компанію. Після створення логотипу краще замовити візитки, бланки, конверти, сайт та ін. В створення фірмового стилю входять наступні його елементи:

Всі ці пункти будуть входити в вигляді опису в брендбук, замовити який ви можете у нас в будь-який час. Ми якісно і швидко, з огляду на ваші побажання, створимо унікальний фірмовий стиль з декількома прикладами. Наші дизайнери вже мають великий досвід такої роботи. Ми вміємо підійти до кожного завдання індивідуально, вирішуючи його творчо і креативно.

Щоб правильно використовувати інформацію, наші співробітники в творчий процес обов'язково вносять і аналітичну роботу. Ми гарантуємо, що новий фірмовий стиль буде оригінальним і не схожий на ті що є у конкурентів. Над стилістичними елементами і брендбуком в Києві працюватиме найкраща команда, яку в цьому місті можна знайти.

Брендування транспорту

Брендування автотранспорту - кращий метод для реклами і відмінний інструмент для впізнаваності бренду, товарів або послуг. Поєднання ціни та якості є одним з найбільш оптимальних в Україні через величезного охоплення аудиторії і порівняльну дешевизну послуги. Брендування автотранспорту додає солідності всьому підприємству, згадайте знамениту марку Кока-Кола.

Брендування корпоративних автомобілів - обклеювання авто плівкою з фірмовою символікою це довговічний спосіб вашої реклами.

Макет під брендування автомобіля ГрінКо Фото брендованого автомобіля ГрінКо

Ми надаємо всі види рекламних послуг: розробка брендбуку, дизайн фірмового стилю, брендування продукції і комплексне обслуговування рекламної компанії. Маємо величезний досвід в розробці брендбуку, організації подій і проведенні рекламних заходів.

Щоб зробити замовлення на розробку брендбуку, зателефонуйте за вказаним номером телефону або пишіть на електронну пошту. Ми відповімо на всі питання, підберемо для роботи відповідний варіант і створимо вам ексклюзивний брендовий стиль від логотипу до офіційного представництва.

Оформити заявку!
фото