Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на чашках

Приємний сюрприз або подарунок близькій людині, чи просто надати знак уваги можливо піднести у вигляді чашки з фотографією. Це дуже оригінальний спосіб висловити свої теплі почуття. Адже такий презент ще й практичний, замовляючи друк на чашках, ви маєте позитивні моменти, такі як:

Не обов'язково використовувати послугу від копицентра «Актив Принт» в особистих цілях. Друк на чашках в Києві актуальна ще в корпоративному значенні. Кожна велика корпорація або приватне підприємство, влаштовуючи промо-акції або презентації, потребує невеликих подарунки, які будуть нагадувати відвідувачам про них. У таких випадках ми виконуємо великий тираж кухлів з логотипом тієї чи іншої компанії і вже ваш відвідувач залишиться з приємними враженнями, отримавши такий потрібний подарунок.

Компанія «Актив Принт» використовує сучасні технології для виготовлення друку зображення на кухлях. В результаті ви отримуєте відмінний товар, який не тріскається і не вигоряє з часом. Кваліфіковані співробітники бездоганно нанесуть зображення, яке ви обираєте самостійно, надаючи нам цифровий варіант або з наявних варіантів, які ми надаємо для вибору.

Друк на кухлях - це короткостроковий процес, який не займе багато вашого часу. Отримати готовий товар можна вже на наступний день. Все це завдяки техніці сублімації.

Оригінальні столові прибори, красиво оформлені написом або фотографією коханої, завжди привертали уваги і залишаються цікавим подарунком на будь-яке торжество незалежно від вікових особливостей. Погодьтеся, що чашка з фото приносить додатковий захват і веселощі під час ранкової кави або чайної трапези. Заряд позитивними емоціями гарантований на увесь день.

Не відмовляйте собі в такому задоволенні. Нехай ваша кухня стане затишніше і комфортніше від теплих спогадів прекрасного моменту. Замовляйте нашу послугу онлайн на сайті «Актив Принт» прямо зараз і подаруйте щастя оточуючим.

Дивіться ще:
Чашки з логотипом