Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк на кухлях та чашках у Києві

Приклад друку на кухлях та чашках

Друк на кухлях та чашках на замовлення - послугу якісно та оперативно надає друкарня «Актив Прінт». Приємний подарунок близькій людині або просто надати знак уваги можна піднести у вигляді кухля з фотографією. Це оригінальний спосіб висловити теплі почуття, а ще такий сувенір дуже практичний. Замовляючи друк на горнятках та чашках ви отримаєте позитивні моменти, такі як:

Послуга друку на кухлях та чашках актуальна ще в корпоративному значенні, необов'язково використовувати її тільки в особистих цілях. Влаштовуючи промо акції або презентації, прийнято роздавати символічні подарунки, які будуть нагадувати відвідувачам про подію. У таких випадках ми зробимо великий тираж кухлів з логотипом компанії і ваш відвідувач залишиться з приємними враженнями, отримавши такий потрібний сувенір.

Друк фото на гуртках, зображень на чашках

Компанія «Актив Принт» використовує сучасну технологію гравертон для друку зображення на кружці. В результаті ви отримуєте відмінний товар, який не тріскається і не вигоряє з часом. Кваліфіковані співробітники бездоганно нанесуть зображення на кружку, яке ви надасте в цифровому варіанті. Або виберете самостійно з наявних у нас шаблонів, які ми надаємо для вибору.

Друк на кружках - це короткостроковий процес, який не займе багато вашого часу. Отримати готовий товар можна вже на наступний день, завдяки техніці сублімації. Замовити друк фото на чашці з написом або лого на кухоль в офісі, у нас ви зможете вибрати чашку та переговорити на пряму з майстром.

Асортимент кружок і чашок

В наявності величезний асортимент кружок і чашок під нанесення, але найпопулярніші:

  1. Циліндричної форми білі і кольорові;
  2. Кольорова ручка, обідок, внутрішність;
  3. Скляні кружки на замовлення;
  4. Чашка хамелеон.

Оригінальні столові прибори, красиво оформлені написом або улюбленою фотографією, завжди привертали увагу і залишаються цікавим подарунком на будь-яке свято незалежно від вікових особливостей. Погодьтеся, що кружка з фото приносить додатковий захват і веселощі під час ранкової кави або чайної трапези. Заряд позитивними емоціями гарантований на весь день.

Нехай людина радіє від теплих спогадів і прекрасного моменту. Замовляйте нашу послугу друку на кружках і подаруйте щастя оточуючим, не відмовляйте собі в такому задоволенні!

Дивіться ще:
Чашки з логотипом

Оформити заявку!
фото