Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Мобільні стенди

Мобільні стенди це такі конструкції, які зручно використовувати на виїзних заходах, виставках та для різних пересувних рекламних компаній. Особливістю даних конструкцій є простота і швидкість збірки в потрібний момент часу. Не потребуючі спеціальних навичок, а також наявності інструментів під рукою, вражаючі своєю яскравістю і помітністю, є незамінними помічниками для донесення необхідної інформації споживачам. Їх справді широкі варіації видів і форм, можливість багаторазового використання дають перевагу і вказують на неповторний стиль фірми.

Переваги застосування мобільних стендів

Мобільний стенд придбав свою популярність з широким розповсюдженням реклами і всіляких виставкових заходів, де реклама є невід'ємною частиною просування товару або послуги.

Варто звернути увагу на різноманітність варіантів і видів стендів. Але незважаючи на їх багатоликість, вони мають ряд переваг для використання:

Багато фірм займаються подібним виготовленням і тільки копіювальний центр, компанія «Актив Принт» пропонує якісні банерні мобільні стенди. Наша компанія пропонує не тільки оригінальність оформлення, чіткість піднесення інформації, гарантію якості, але і відмінну консультацію щодо виду стенду, матеріалу виготовлення. Втілюючи всі ваші, навіть найсміливіші, ідеї, ми даємо можливість втілити в життя в життя будь-які проекти.

Мобільні стенди в Києві - це унікальний шанс показати себе оточуючим і заробити масу клієнтів. З використанням мобільних конструкцій і стендів нашого виготовлення дивовижно просто здійснити задумане.

Дивіться ще:
Мобільні стенди Roll up