Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Виготовлення мобільних виставкових стендів

Мобільні стенди – ці вироби можна купити чи замовити індивідуальне виготовлення у Києві. Мобільні стенди для виставок є такі конструкції, які зручно використовувати на виїзних заходах, семінарах та для різних пересувних рекламних компаній. Вони не дорогі у виробництві й досить практичні у використанні. Співвідношення ціни та якості, дозволяє використовувати мобільні стенди в будь-якій галузі, не залежно від бюджету фірми або організації. А завдяки простоті конструкції та складання, зникає необхідність в додаткових інструментах або спеціально навченого персоналу.

Особливістю даних конструкцій є простота і швидкість збірки в потрібний момент часу. Чи не вимагають спеціальних навичок, а також наявності інструментів під рукою, вражаючі своєю яскравістю і яскравістю, є незамінними помічниками для донесення необхідної інформації споживачам. Їх справді широкі варіації видів і форм, можливість багаторазового використання дають перевагу і вказують на неповторний стиль фірми.

Великою перевагою мобільних стендів, є малі габарити і легкість конструкції, що знижує витрати на перевезення. У зібраному стані він поміщається в не великий футляр, а завдяки легким сплавам його може перевозити всього 1 людина.

Переваги застосування мобільних стендів

Мобільний стенд придбав свою популярність з широким розповсюдженням реклами і всіляких виставкових заходів, де реклама є невід'ємною частиною просування товару або послуги. Варто звернути увагу на різноманітність варіантів мобільних стендів, але незважаючи на їх багатоликість, вони мають ряд переваг для використання:

Багато фірм займаються подібним виготовленням обладнання і лише копіювальний центр, компанія «Актив Принт» пропонує якісні банерні мобільні стенди для виставок. Наша компанія пропонує не тільки оригінальність оформлення, чіткість піднесення інформації, гарантію якості, але і відмінну консультацію щодо виду стенду, матеріалу виготовлення. Втілюючи всі ваші, навіть найсміливіші, ідеї, ми даємо можливість втілити в життя будь-які проекти.

замовити L-banner Мобільні стенди

L-banner - Виставковий мобільний стенд

L-banner - найпростіша і компактна система. Система має двухточечное кріплення, що дозволяє зібрати банер за лічені секунди. Банер закріплюється в металевих профілях, ззаду яких встановлюється стрижень з вуглепластика, що забезпечує натяг полотна. Стійкість конструкції забезпечує ніжка з металевим обважнення. Купити мобільні стенди зі знижкою можна при замовленні великої партії L-banner.

Найменування Матеріали конструкції Колір Ціна
Standart
160х60 см
0,95 кг
  • Металевий профіль;
  • Полікарбонатний стрижень;
  • Металевий утяжелитель.
Чорний 860 грн.
Premium
100х200 см
2,1 кг
Алюміній Срібло 2128 грн.

* Ціна вказана з урахуванням друку.

X-banner, павук

X-banner - простий і легкий мобільний стенд з 4-х точковим кріпленням. Телескопічні направляючі дозволяють регулювати висоту конструкції, що дає можливість використовувати банера різних розмірів. А кріплення за допомогою люверсів, дозволяє проводити швидку заміну полотна. Мобільні стенди купити зі знижкою можна при замовленні великої партії X-banner.

виготовлення X-banner Мобільні стенди
Найменування Матеріали конструкції Колір Ціна
Econom
160х60 см
0,6 кг
- Полікарбонатні стрижні
- Пластикове центральне кріплення
Чорний 646 грн
Street
60х160 см
10 кг
  • Алюміній;
  • Склопластик;
  • Пластикова підстава з баластної ємністю для заповнення водою або піском.
Срібло 3232 грн
Universal
45-60x160 см
60-80x180 см
70x150 см
0,7 кг, регульована ширина і висота
- Алюмінієві стрижні регульованої довжини
- Пластикові центральне кріплення
  • Срібло;
  • Синій;
  • Білий.
1138 грн
1258 грн.
1160 грн
Premium 60
60х160 см
1,6 кг
- Сталеве підстава
- Полікарбонатние стрижні
- Пластикові центральне кріплення
- Металеві кріплення банера
Чорний 910 грн.
Premium 80
80х180 см
1,8 кг
- Сталеве підстава
- Полікарбонатние стрижні
- Пластикові центральне кріплення
- Металеві кріплення банера
Чорний 1204 грн.
Premium 120
120х200 см
2,6 кг
- Алюмінієве підставу
- Полікарбонатние стрижні
- Пластикові центральне кріплення
- Металеві кріплення банера
Чорний 1980 грн.
Mini
20x40 см
60 г
Пластик Срібло 126 грн.

* Ціна вказана з урахуванням друку.

Мобільні стенди Roll-up

Прес волл - це своєрідна фотозона, яка використовується у промо виставках для компанії. Ми виготовляємо виставкові рекламні конструкції та обладнання для виставок. Рол-ап це розсувний рекламний виставковий стенд з банером, докладніше про Roll-up дивіться за посиланням - Мобільні стенди Roll up

Мобільні стенди в Києві - це унікальний шанс показати себе оточуючим і заробити масу клієнтів. З використанням мобільних конструкцій і стендів Roll-up нашого виготовлення дивно просто здійснити задумане.

Оформити заявку!
фото