Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Канальний палітурка (зшивання, переплетення)

Існує дві основні конструкції зшивання - цілісна і складова. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Крім них, виділяють м'яке і тверде зшивання, який в більшості своїй використовується для виготовлення високохудожніх видань. Вибір саме такого способу гарантує тривалий термін експлуатації, а також відрізняється естетичним зовнішнім виглядом. Але також практично всі університети, інститути та академії зобов'язують своїх студентів користуватися даною послугою при оформленні дипломних робіт.

Кожен здатний підібрати матеріал твердої обкладинки: це може бути картон, паперовий вініл, шкірозамінник, пластик, балакрон, декоративні тканини.

«Кришка», як називають в поліграфії обкладинку, може бути оброблена в двох варіаціях: 7БЦ і 7Б.

Перша, а саме 7ЦБ, здійснюється з використанням матового або глянцевого ламінування. Застосування матового матеріалу часто обходиться дорожче і залежить від типу припрессовки. Він передбачає використання яскравого, кольорового друку. Міцність цього типу зшивання робить його одним з найпопулярніших на сьогодні.

Зшивання типу 7Б передбачає використання бумвініла, шкіри, тканини, за допомогою яких проклеюється картон «кришки». Для оформлення такого підвиду існують різноманітні техніки: тиснення, конгрев, УФ-лакування.

Послуга твердого зшивання передбачає вищу ціну, ніж м'якого, але саме завдяки йому ваш документ буде мати представницький вигляд, який ще довгий час залишиться таким же гарним і охайним.

Тверде зшивання канальне

Основне призначення зшивання - це з'єднання воєдино сторінок друкованого видання, їх захист від зовнішніх пошкоджень. Одним з видів брошюровки документів є канальне зшивання, яке складається з твердої обкладинки і твердого задника. Він виконується методом затиснення корінця документа в спеціальному металевому каналі. Завдяки притиску великої сили документ не буде розпадатися, а при необхідності вирвати один з листів ви його тільки порвете. Такий міцний вид з'єднання використовується для:

Приклад жорсткого палітурки диплома

Даний вид скріплення має величезні переваги перед іншими видами.

  1. Для скріплення аркушів клей не застосовується.
  2. приладнанні не потрібно.
  3. Здатний витримати кілька стиснень-розціплений (чотири, п'ять), що дозволяє додавати або видаляти сторінки, використовуючи один і той же канал.

Широке поширення і популярність здобули таке зшивання:

Замовити канальне зшивання за низькими цінами можна в нашому копіювальному центрі «Актив Принт».

До 50 аркушів - 220,00 грн.
До 70 аркушів - 235,00 грн.
До 105 аркушів - 250,00 грн.
До 140 аркушів - 275,00 грн.
До 175 аркушів - 290,00 грн.
До 240 аркушів - 320,00 грн.
До 320 аркушів - 350,00 грн.
* На протязі 5 хвилин, Формат А4

Французька, друкарська, конторська палітурка

Приклад обкладинки з шкіряним палітуркою

Французький варіант зшивання надає документу авторитетності, тому використовується у виданнях художніх книг, подарункових публікаціях. Розрізнити його можна по опуклим елементам на корінці, так званим «бинтів».

Під час читання книги люди часто роблять закладки, щоб не забути, де зупинилися: загинають куточки сторінок, вкладають шматочки паперу. Це всього можна уникнути, замовивши наявність ляссе (закладки). Вона являє собою шовкову стрічку, прикріплену до корінця. За бажанням можна зробити її за кольором із загальним оформленням книги або навпаки - як акцент. Таким чином, це гарне доповнення буде ще і вельми функціональним.

Друкарське зшивання - типовий варіант, який становить більшу частину асортименту будь-якій книжковій крамниці.

Конторський (або складовий жорстке зшивання) дозволяє відкриватися на 180 градусів, за рахунок чого є досить практичним. Можливі такі варіації оформлення: тканинна окантовка блоку і міцна картонна обкладинка, як з обробкою, так і без неї. За рахунок функціональності і зовнішнього вигляду цей тип дуже виграшний.

Палітурка дипломів у Києві

Канальна палітурка дипломів та іншої документації в м. Київ можна зробити в копіцентрі «Актив Прінт», при цьому не переплачуючи за виконану роботу. Палітурка дипломів – найбільш примітивна і доступна, чим і користуються студенти. Нові технології дозволяють прошити його за лічені хвилини.

Ви також можете скористатися послугою подальшої доставки замовлення до офісу кур'єром. На нашому сайті кожен може ознайомитися з усією необхідною інформацією, більше того – ви заздалегідь визначите, скільки буде коштувати ваше замовлення. Наявність зворотного зв'язку дозволяє задати нам будь-яке питання, що вас цікавить. Ми щиро раді кожному клієнту.

Запрошуємо відвідати нашу друкарню і самим переконатися в якості наданих матеріалів, рівень професіоналізму та оперативності нашої команди!

Дивіться ще:
Зшивання на пластикову пружину
Зшивання на металеву пружину
Тверде книжкове зшивання

Оформити заявку!
фото