Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Дизайн та створення презентацій у Києві

Зразок надрукованої презентації

Презентація — це універсальний спосіб донести інформацію про компанію, свій проект або виконану роботу. Презентація матиме успіх, якщо її структурувати, красиво оформити та роздрукувати ваші матеріали для роздачі слухачам. Виготовлення презентацій, як правило, не таке просте завдання, як здається, і доручити цю роботу найкраще професійним дизайнерам.

Види презентацій

Перед виготовленням презентації необхідно визначиться, як вона буде демонструватися слухачам і які будуть використовуватись фотографії або графіки. Можна виділити кілька видів презентацій, що відрізняються функціональними властивостями, а також вартістю:

Де замовити презентацію?

Якщо Вам потрібна презентація, замовте дизайн та роздруківку у нас, ми оперативно виконаємо це завдання у стислий термін. Наша друкарня «Актив Принт» надає послуги зі створення презентацій, оформлення та друкування роздаткового паперового варіанту. Зробити замовлення, дізнатися про вартість презентації та термін роботи можна у нас в офісі або по телефону.

Визначившись з видом презентації та зібравши необхідні матеріали, можна вирішувати питання про виготовлення. Наші фахівці мають великий досвід такої діяльності, створити унікальний дизайн презентації вони можуть у найкоротший час.

Дивіться ще:
Друк презентацій

Оформити заявку!
фото