Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Розробка презентацій для компаній на замовлення

Зразки надрукованих презентацій

Розробка і створення презентацій на замовлення - одна з наших основних спеціалізацій. Презентація - це універсальний спосіб донести інформацію про компанію, свій проєкт або виконану роботу. Щоб ваша презентація мала успіх, вона повинна бути не тільки зрозумілою, але й красивою.

Для яких цілей використовується презентація

Поділ презентацій за призначенням: маркетингові, наукові, навчальні - кожен вид має свої особливості. Але незалежно від цілей, всі вони використовуються для:

Види презентацій

Можна виділити кілька видів презентацій, які відрізняються функціональними властивостями, а також вартістю:

Визначившись з видом презентації й зібравши необхідні матеріали, можна вирішувати питання про виготовлення.

Розробка презентацій у професіоналів

Виготовлення презентацій не просте завдання і доручити цю роботу найкраще професійних дизайнерів. Ми можемо створити презентацію на замовлення в залежності від ваших вимог. На основі ваших даних, ми створимо логічно структуровані і красиво оформлені презентації. У нас ви можете замовити презентацію будь-якої спрямованості, ми оформимо ваші матеріали в сучасному стилі і грамотним підходом до маркетингу.

Формати й програми для створення презентацій

Вибір формату та програми, в якій буде створюватися ваша презентація залежить від ваших уподобань і способу їх демонстрації. Розробка презентацій в Pdf ідеально підходить для друку, тут заздалегідь можна вказати розмір паперового матеріалу. Для роздруківки роздавальних паперових презентацій їх краще створювати в програмах: Microsoft PowerPoint і LibreOffice Impress.

Кращі програми для створення відеопрезентацій: iSpring Suite, Prezi, Vyond, Moovly, SparkolPro, Wideo, Kingsoft WPS Office і ProShow Producer. Пропонуємо ознайомитись з презентацією від компанії Apple:

youtube video -rAeqN-Q7x4

Що входить в розробку презентації?

  1. Ознайомлення з діяльністю підприємства;
  2. Розробка концепції дизайн-проекту;
  3. Написання текстового контенту;
  4. Треба перевірити й проаналізувати підбір зображень;
  5. Створення графіків і діаграм;
  6. Фінальна верстка всіх сторінок за шаблоном;
  7. Збереження в потрібний для клієнта формат.

Як терміново замовити презентацію?

Наша друкарня не тільки надає послуги з друку паперового варіанту презентацій, а й з оформлення дизайну. Навіть якщо до дедлайну залишилася тільки пара днів - ми встигнемо підготувати вам матеріал для виступу в термін. Головне не відкладати роботу на потім - телефонуйте прямо зараз, щоб почати процес співпраці!

Наші фахівці мають великий досвід такої діяльності - створити унікальний дизайн презентації вони можуть за найкоротший час.

Оформити заявку!
фото