Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Дизайн та створення презентацій

Презентації - це універсальний спосіб донести інформацію про себе, свій проект або виконану роботу. Для того, щоб ваша презентація мала успіх, потрібна роздруківка ваших матеріалів, красиво оформлених і структурованих, для роздачі слухачам. Виготовлення презентацій, як правило, не така проста задача, як здається, і доручити цю роботу найкраще професійним дизайнерам.

Зразки надрукованих презентацій

Види презентацій

Можна виділити кілька видів презентацій, які відрізняються функціональними властивостями, а також вартістю:

  1. Паперові або електронні - перші зазвичай йдуть у додаток до других і представлені у вигляді роздаткового матеріалу. Зазвичай це зшита якісна роздруківка слайдів що демонструються. Електронні презентації виконуються в спеціальних програмах (найчастіше Power Point), демонструються на екрані або моніторі, можуть доповнюватися анімацією або відео. До переваг паперових презентацій слід віднести те, що слухач може в будь-який момент повернутися до розгляду того чи іншого слайда.
  2. Поділ презентацій за призначенням - маркетингові, наукові, навчальні - кожен вид має свої особливості, але у нас ви можете замовити презентацію будь-якої спрямованості. Ми оформимо ваші матеріали в кращих традиціях педагогіки, наукового уявлення або маркетингу.
  3. Формат - вибір формату, як електронного, так і роздаткового, залежить від ваших уподобань. Розмір паперового матеріалу або вид програми, в якій буде виконуватися ваша презентація, може бути визначений різними факторами.
  4. За поданням проекту це можуть бути як статичні, так і анімаційні варіанти, може бути відеопрезентація, текстова, графічна - як і в попередньому пункті, формат визначається вашими потребами. Ми можемо створити презентацію на замовлення в залежності від ваших вимог.

Таким чином, визначившись з видом презентації, зібравши необхідний матеріал, можна вирішувати питання про виготовлення.

Де в Києві замовити презентацію?

Наша компанія не тільки надає послуги з друку роздаткового паперового варіанту презентацій, а й щодо їх оформлення. Наші фахівці мають великий досвід такої діяльності - створити унікальний дизайн презентації, ціна якого вас приємно здивує, вони можуть за найкоротший час.

Так що навіть якщо до захисту диплома, надання проекту, доповіді на нараді або конференції залишилася тільки пара днів - ми встигнемо підготувати вам представницький матеріал для виступу.