Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Таблички і номерки на двері

Номерки на двері – необхідна складова інтер'єру, яким користуються велика кількість людей. Команда «Актив Принт» з радістю виготовить цей потрібний аксесуар.

Деякі думають, що це дрібниця і не варто загострювати увагу і витрачати на це час. Але якщо підійти креативно, тоді цей атрибут стане пізнаваним серед конкурентних організацій. Тільки слід виконати його яскравим і незабутнім, а це ми гарантуємо. Таблички на квартири - адже навіть така дрібна деталь спочатку потрапляє на очі.

Виготовлення металевих номерків на двері

Красиві номерки на двері виконуються на ваше замовлення. В основному, номерки виконують з пластика або металу. Пластик є різних кольорів і за бажанням клієнта може бути обклеєний оракалом. На другому добре робити перенос зображення методом "гравертон". Номерки на двері - ми виготовляємо на срібному і золотом металі. Крім того, на металі можна зробити матове або глянсове покриття. Нижче представлені стандартні варіанти і якщо ви хочете як то видозмінити - приїжджайте в офіс. Для зручності монтажу, на задній стороні ми приклеюємо двосторонній скотч.

Вартість металевих номерків

Ціна стандартного номерка становить - 100,00 грн. Термін виготовлення 1 день. Доставка по Києву платна - 100,00 грн. Вибирайте і повідомте нам номер вподобаного номерка, ми зробимо для Вас такий саме.

Ромбообразний номерок на двері під срібло з пунктирною смугою Ромбообразний номерок на двері під золото з окантовкою
Ромбообразний номерок на двері під срібло з візерунком Ромбообразний номерок на двері під золото з візерунком
Прямокутний номерок на двері під срібло з візерунком Прямокутний номерок на двері під золото з візерунком
Прямокутний номерок на двері під срібло в рамці Прямокутний номерок на двері під золото в рамці

Пластикові таблички на двері

Приклад пластикової таблички

Дверні таблички і номерки користуються широкою популярністю в готельному і ресторанному бізнесі, в розважальних структурах і кафе. Вони зроблені спеціально для комфортної навігації відвідувачів, адже нікому не хочеться додаткового носити з собою речі при пошуку потрібної двері.

Таблички на двері і номерки виготовляють із пластику або металу. Пластик є різних кольорів і за бажанням клієнта може бути обклеєний оракалом. Замовляючи послугу в друкарні, ви отримуєте якісний підхід у виготовленні номерки, який в подальшому добре відіб'ється на вашому бізнесі. Багато позитивних моментів схиляють клієнта співпрацювати з нами, до них відносяться:

Компанія «Актив Принт» приймає замовлення різного тиражу - як великого, так і невеликої кількості. Такий аксесуар ненав'язливо і делікатно буде привертати увагу ваших потенційних та кроки потенційних клієнтів.

Виготовити пластикові таблички або купити номер на двері нашого виробництва - означає придбати якісний і оригінальний товар за доступними і прийнятними цінами з індивідуально розробленим дизайном.

Оформити заявку!
фото