Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Самокопіювальні бланки. Навіщо друкують бланки-копіри?

Приклад самокопирующихся бланків

У документообігу багатьох організацій до сих пір затребуваними є бланки що самокопіюються. Це можуть бути рахунки, накладні, гарантійні талони, квитанції - документи, які завжди під рукою і не вимагають наявності друкарської техніки для розмноження примірників. Зручність роботи з такими бланками полягає в тому, що капсули з фарбою, що містяться з виворітного боку першого аркуша при натисканні розпадаються і написаний текст друкується на наступному аркуші.

Користуючись цією технологією, ви економите свій час і чітко впевнені, що всі екземпляри заповнені без помилок, так як вони абсолютно ідентичні. Є можливість заповнювати бланки, використовуючи матричний принтер, а не виключно писати від руки.

Наша компанія професійно займається виготовленням поліграфії та самокопіювальних бланків у Києві. Ми гарантуємо своїм замовникам гідну якість друкованого продукту та виконання робіт у заздалегідь обумовлені терміни за оптимальною ціною. У роботі ми користуємося виключно перевіреними високоякісними матеріалами, тому ви залишитеся задоволені результатом, якщо ухвалите рішення замовити товар у нас.

Основні види і відмінності бланків на самокопірке

Приклад бланків на самокопірке

Ми здійснюємо друк самокопіювальних бланків, використовуючи матеріал різної щільності, кольору і кількості шарів, можливі кілька варіантів формату листа на ваш вибір. Для збільшення кількості шарів, які беруть картинку, стандартна щільність бланків зазвичай тонка, якщо вам необхідний екземпляр з 2-3 шарами - вибирайте основу більш високої щільності.

Бланки що самокопіюються в колірному спектрі можуть бути виконані з блакитного, зеленого, білого, жовтого і рожевого паперу. Спочатку ми наносимо задану інформацію і дані на всі шари, а далі склеюємо листи між собою. Їх виготовлення часто здійснюється з перфорацією на відривний лінії, що зручно для упорядкування документів в папки.

Методи виготовлення самокопіювальних бланків

Існує кілька технологій виробництва, вибір яких варіюється в залежності від тиражу, побажань клієнта та заявленого часу виконання замовлення. Наприклад, економний і швидкий спосіб на різографі слід вибрати для випуску невеликого тиражу, який не вимагає використання кольорової картинки.

Для більших тиражів та отримання високоякісного результату підійде офсетний друк бланків на самокопірці. Для накладних та рахунків також доступний вибір аркушів різного кольору. Ми цінуємо кожного клієнта, зарекомендувавши себе як надійний партнер, який піклується про інтереси своїх замовників.

Звертайтеся до нашої друкарні «Актив Принт» – ми із задоволенням проконсультуємо з усіх питань і разом створимо кінцевий продукт персонально для вас. Використовуючи самокопіювальний папір Ви можете створювати кілька копій документа одночасно, що дозволяє заощадити час і дуже добре!

Оформити заявку!
фото