Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Самокопіювальні бланки. Для чого друкують бланки-копіри?

Приклад самокопирующихся бланків

У документообігу багатьох організацій до сих пір затребуваними є бланки що самокопіюються. Це можуть бути рахунки, накладні, гарантійні талони, квитанції - документи, які завжди під рукою і не вимагають наявності друкарської техніки для розмноження примірників. Зручність роботи з такими бланками полягає в тому, що капсули з фарбою, що містяться з виворітного боку першого аркуша при натисканні розпадаються і написаний текст друкується на наступному аркуші.

Користуючись цією технологією, ви економите свій час і чітко впевнені, що всі екземпляри заповнені без помилок, так як вони абсолютно ідентичні. Є можливість заповнювати бланки, використовуючи матричний принтер, а не виключно писати від руки.

Наша компанія професійно займається виготовленням поліграфії і самокопіювальних бланків в Києві. Ми гарантуємо своїм замовникам гідну якість друкованого продукту і виконання робіт в заздалегідь обумовлені терміни за оптимальною ціною. У роботі ми користуємося виключно перевіреними високоякісними матеріалами, тому ви, безсумнівно, залишитеся задоволені результатом, якщо приймете рішення замовити товар у нас.

Основні види і відмінності бланків на самокопірке

Приклад бланків на самокопірке

Ми здійснюємо друк самокопіювальних бланків, використовуючи матеріал різної щільності, кольору і кількості шарів, можливі кілька варіантів формату листа на ваш вибір. Для збільшення кількості шарів, які беруть картинку, стандартна щільність бланків зазвичай тонка, якщо вам необхідний екземпляр з 2-3 шарами - вибирайте основу більш високої щільності.

Бланки що самокопіюються в колірному спектрі можуть бути виконані з блакитного, зеленого, білого, жовтого і рожевого паперу. Спочатку ми наносимо задану інформацію і дані на всі шари, а далі склеюємо листи між собою. Їх виготовлення часто здійснюється з перфорацією на відривний лінії, що зручно для упорядкування документів в папки.

Методи виготовлення самокопіювальних бланків

Існує кілька технологій виробництва, вибір яких варіюється в залежності від тиражу, побажань клієнта та заявленого часу виконання замовлення. Наприклад, економний і швидкий спосіб на різографі слід вибрати для випуску невеликого тиражу, який не вимагає використання кольорової картинки.

Для більших тиражів і отримання високоякісного результату підійде офсетний друк бланків на самокопірке. Ми цінуємо кожного клієнта, зарекомендувавши себе як надійний партнер, який дбає про інтереси своїх замовників.

Звертайтеся - ми з задоволенням проконсультуємо з усіх питань і разом створимо кінцевий продукт персонально для вас і дуже добре!

Оформити заявку!
фото