Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Металеві шильди та мнемосхеми в Києві

Металеві шильди, мнемосхеми

Шильди з металу відображають інформацію, яка наноситься методом металографії, гравіювання або лазерного друку. Її використовують, щоб наочно зобразити складні технологічні процеси, схеми водопроводів та газопроводів, електротехнічних мереж чи логотипів. Це ефективний спосіб управління виробничих процесів. Виготовлення шильдів та мнемосхем популярне у станкобудуванні, в авіації та в промисловій сфері.

Шильдик – це надміцний та якісний виріб, який не реагує на агресивне середовище, таке як кислота, атмосфера. Друкарня «Актив Принт» виготовляє для своїх клієнтів таблички будь-якого розміру та товщини відповідно до ваших вимог та замовлення.

Невеликі за своїм розміром іміджеві таблички зображують інформацію про бренд, можуть мати слоган або логотип, або будь-які інші попереджувальні та застережливі дані. Можуть виготовлятися у вигляді рекламних табличок або як бирки з металу.

Шильдики з металу широко застосовується у виробництві побутової техніки, домашніх та офісних меблів, комп'ютерної апаратури, панелей та корпусів пристроїв, дверних номерів. Також з їх допомогою маркуються котли, компресор, двигун, акумулятор, зарядна апаратура та багато іншого. У ліфтовому виробництві таблиці з нумерацією поверхів також не обходяться без шильдиків.

Виготовлення металевих шильд

Металеві шильди

Металеві шильди (інформаційні таблички) – раціональне рішення, де важлива надійність і практичність. Це досить хороший вибір, якщо вам потрібно помістити інформацію, при цьому, не турбуючись про її збереження. Будь це верстат на виробництві або фірмовий виріб, ми хочемо, щоб дуже потрібна і важлива інформація залишалася цілою і безпекою. Тому ми можемо запропонувати вам надрукувати всю потрібну вам інформацію на алюмінієві таблички (шильди).

Наша компанія пропонує виготовлення металевих шильд за технологією Гравертон. Готовий виріб має чіткість кольору, стійкість до металевого та хімічного впливу. Гарний шильд, прикріплений на подарунку, робить його більш пам'ятним і привабливим.

Це може бути:

Виготовлення металевих мнемосхем

Металеві мнемосхеми

Мнемосхема - друк графічного зображення на металі, яке кріпиться на обладнання та наочно відображає структуру системи. Що дозволяє оператору отримати всю потрібну інформацію про систему в цілому і про процеси в ній.

Ми надаємо послугу виготовлення шильдиків, виробництво металевих мнемосхем знаходиться у Києві. Це метод друку мнемосхем на металі, що дозволяє зробити таблички більш практичними та довговічними. Доставку можна організувати по всій Україні.

Це може бути:

Вартість виготовлення

Золото та срібло – це основні кольори, які замовляє клієнт для виробництва плоского металевого шильдика. Також доступно їх зробити з матовою чи глянсовою поверхнею. Виготовлення шильдів та мнемосхем можливе з металу зі спеціальним покриттям:

Металеві шильдики
Загальна площа виготовлення в см2 Ціна в грн/см2.
до 100 1.50
від 100 до 1000 1.00
від 1000 до 2000 0.90
від 2000 до 3000 0.80
від 3000 до 4000 0.70
від 4000 0.60

Доп. послуги: Закруглення кутів. Вартість заокруглення розраховується окремо.

Замовити металеві шильди та бірки з алюмінію краще у нас, ми давно робимо такі вироби і можемо порадити ідеальний спосіб маркування на шильді: термоперенесення, гравіювання, лазерний або УФ-друк. Інформаційна металева табличка ділиться на два види:

  1. Об'ємна металева шильда – виготовляється за технологією штампування та декорування, лиття та травлення, а також металеві значки. Існують ще об'ємні смоляні шильди, які виготовляються методом заливання епоксидної смоли на оракалі;
  2. Плоска має матеріал виробництва - це алюміній і латунірованная сталь, товщина якої 0,6 мм. Виготовлення шильд дозволяє, крім того, піддавати обробці: наносити шар клею на внутрішню поверхню, використовувати перенесення методом "гравертон" у вигляді написів або логотипу, застосовувати сублімаційний метод - повноцінно наносити зображення.

Щоб ваше замовлення було виконано бездоганно, на початковому етапі ми обговорюємо з клієнтом всі нюанси. Всі побажання та рекомендації будуть виконані нашими кваліфікованими фахівцями на високому рівні. Спільно ми визначимо метод нанесення зображення, який залежить від специфіки продукції.

Виготовлення металевих шильд – необхідна накладка, яка допоможе вашій продукції чи послузі стати відомою та помітною. Придбайте такий потужний маркетинговий інструмент для своєї організації на сайті компанії «Актив Принт».

Оформити заявку!
фото