Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Металеві шильди, мнемосхеми

Металеві шильди, мнемосхеми

Мнемосхема відображає інформацію, яка наноситься методом металографії. Її використовують, щоб наочно зобразити складні технологічні процеси, схеми водопроводів і газопроводів, електротехнічних мереж. Це ефективний спосіб в управлінні виробничих процесів. Виготовлення мнемосхем популярно в верстатобудуванні, в авіації і в промисловій сфері.

Шильдик - це надміцний і якісний виріб, який не реагує на агресивне середовище, таку як кислота, атмосфера. Друкарня «Актив Принт» виготовляє для своїх клієнтів таблички будь-якого розміру і товщини відповідно до ваших вимог і замовлення.

Невеликі за своїм розміром іміджеві таблички зображують інформацію про бренд, можуть мати слоган або логотип, або будь-які інші попереджувальні та застережні дані.

Шильда з металу широко застосовується у виробництві побутової техніки, домашніх та офісних меблів, комп'ютерної апаратури, панелей і корпусів пристроїв, дверних номерів. Також з їх допомогою маркуються котли, компресор, двигун, акумулятор, зарядна апаратура і багато іншого. У ліфтовому виробництві таблиці з нумерацією поверхів також не обходяться без шильдиков.

Металеві шильди

Металеві шильди

Металеві шильди (Інформаційні таблички) - раціональне рішення, де важлива надійність і практичність. Це досить хороший вибір, якщо вам потрібно помістити інформацію, при цьому, не турбуючись про її збереження. Будь це верстат на виробництві або фірмовий виріб ми хочемо, щоб дуже потрібна і важлива інформація залишалася в цілості й схоронності. Тому ми можемо запропонувати вам, надрукувати всю потрібну вам інформацію на алюмінієві таблички (шильди).

Наша компанія пропонує виготовлення металевих шильд за технологією Гравертон. Готовий виріб має чіткістю передачі кольору, стійкістю до металевого і хімічного впливу. Гарний шильд прикріплений на подарунок робить його більш пам'ятним і привабливим.

Це може бути:

Металеві мнемосхеми

Металеві мнемосхеми

Мнемосхеми - графічне зображення, яке наочно відображає структуру системи. Що дозволяє оператору, отримати всю потрібну інформацію про систему в цілому і про процеси в ній.

Ми надаємо послугу, виробництво металевих мнемосхем. Це метод друку мнемосхем на металі, що дозволяє зробити їх більш практичними і довговічними.

Це може бути:

Вартість виготовлення

Виготовлення шильдів і мнемосхем можливо з металу зі спеціальним покриттям:

Металеві шильдики
Загальна площа виготовлення в см2 Ціна в грн./см2.
до 100 1.50
від 100 до 1000 1.00
від 1000 до 2000 0.90
від 2000 до 3000 0.80
від 3000 до 4000 0.70
від 4000 0.60

Доп. послуги: Закруглення кутів. Вартість заокруглення розраховується окремо.

Інформаційна металева табличка ділиться на два види:

  1. Об'ємна металева шильда - виготовляється за технологією штампування і декорування, лиття і травлення, як і металеві значки.
  2. Плоска має матеріал виробництва - це алюміній і латунірованная сталь, товщина якої 0,6 мм. Виготовлення шильд дозволяє, крім того, піддавати обробці: наносити шар клею на внутрішню поверхню, використовувати перенесення методом "гравертон" у вигляді написів або логотипу, застосовувати сублімаційний метод - повноцінно наносити зображення.

Золото і срібло - це основні кольори, які замовляє клієнт для виробництва плоского металевого шильдіка. Також можливо їх зробити з матовою або глянцевою поверхнею.

Щоб ваше замовлення було виконано бездоганно, на початковому етапі ми обговорюємо з клієнтом всі нюанси. Всі побажання та рекомендації будуть виконані нашими кваліфікованими фахівцями на високому рівні. Спільно ми визначимо метод нанесення зображення, який залежить від специфіки продукції.

Виготовлення металевих шильд - необхідна накладка, яка допоможе вашій продукції або послуги стати впізнаваною і помітною. Купуйте такий потужний маркетинговий інструмент для своєї організації на сайті компанії «Актив Принт».

Оформити заявку!
фото