Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Металеві шильди, мнемосхеми

Мнемосхема відображає інформацію, яка наноситься методом металографії. Її використовують, щоб наочно зобразити складні технологічні процеси, схеми водопроводів і газопроводів, електротехнічних мереж. Це ефективний спосіб в управлінні виробничих процесів. Мнемосхема популярна в верстатобудуванні, в авіації і в промисловій сфері.

Шильдик - це надміцний і якісний виріб, який не реагує на агресивне середовище, таку як кислота, атмосфера. Друкарня «Актив Принт» виготовляє для своїх клієнтів таблички будь-якого розміру і товщини відповідно до ваших вимог і замовлення.

Невеликі за своїм розміром іміджеві таблички зображують інформацію про бренд, можуть мати слоган або логотип, або будь-які інші попереджувальні та застережні дані.

Шильда з металу широко застосовується у виробництві побутової техніки, домашніх та офісних меблів, комп'ютерної апаратури, панелей і корпусів пристроїв, дверних номерів. Також з їх допомогою маркуються котли, компресор, двигун, акумулятор, зарядна апаратура і багато іншого. У ліфтовому виробництві таблиці з нумерацією поверхів також не обходяться без шильдиков.

Інформаційна металева табличка ділиться на два види:

  1. Об'ємна металева шильда - виготовляється за технологією штампування і декорування, лиття і травлення, як і металеві значки.
  2. Плоска має матеріал виробництва - це алюміній і латунірованная сталь, товщина якої 0,6 мм. Виготовлення шильд дозволяє, крім того, піддавати обробці: наносити шар клею на внутрішню поверхню, використовувати перенесення методом "гравертон" у вигляді написів або логотипу, застосовувати сублімаційний метод - повноцінно наносити зображення.

Золото і срібло - це основні кольори, які замовляє клієнт для виробництва плоского металевого шильдіка. Також можливо їх зробити з матовою або глянцевою поверхнею.

Щоб ваше замовлення було виконано бездоганно, на початковому етапі ми обговорюємо з клієнтом всі нюанси. Всі побажання та рекомендації будуть виконані нашими кваліфікованими фахівцями на високому рівні. Спільно ми визначимо метод нанесення зображення, який залежить від специфіки продукції.

Виготовлення металевих шильд - необхідна накладка, яка допоможе вашій продукції або послуги стати впізнаваною і помітною. Купуйте такий потужний маркетинговий інструмент для своєї організації на сайті компанії «Актив Принт».