Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Плотерна порізка

Більшість компаній використовують друкований матеріал. Це можуть бути документи, бланки яких рекламна продукція. Більшість друкованої продукції має певні розміри, які можуть не збігатися з основними форматами паперу.

Підігнати готовий роздрукований матеріал під формати досить складно. У цьому випадку використовується плотерна порізка ОРАКАЛ. Вона проводиться за допомогою спеціального різака-плоттера.

Переваги

Провести обрізки надлишків паперу вручну досить складно, цей метод значно поступається використанню плоттера і забезпечує швидкий і якісний результат. Таким чином, можна обрізати відразу велику кількість паперів одного формату. При цьому краю будуть точні й рівні. Особливо важливо це при виготовленні бланків документації, формат якої визначено стандартами і законами.

Де замовити?

Якщо вам необхідна терміново плотерна порізка в Києві, зовсім не обов'язково купувати дороге обладнання. Ви можете звернутися в центр.

Наші фахівці швидко, точно і якісно обріжуть будь-які папери за потрібною вам формату. Послуги надаються за доступними цінами. Вартість обрізки залежить від обсягу роботи і формату паперу.