Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Плотерна різка в Києві

Приклад плоттерной різання плівки

Плотерна порізка плівки проводиться за допомогою спеціального обладнання - плоттера. З його допомогою зручно обрізати за контуром наклейки або вирізати плівку для монтажу на поверхню. Плоттерне різання оракала або наклейок потрібна для швидкості виконання роботи і точності. Для виготовлення стендів та обклеювання вітрин використовується монтажна плівка. Монтажна плівка використовується для монтажу і точного позиціонування кількох окремих самоклеящихся наклейок, при цьому підкладка з оракалу знімається повністю.

Обладнання для різання на плоттері

У нас встановлені плоттери від світового лідера Summa:

  1. SummaCut D60R-2E - допустима ширина матеріалу 60 см.
  2. SummaCut D120RL - допустима ширина матеріалу 120 см.

Плоттерная резка наклеек

Приклад плоттерной різки наклейок

Всі наклейки складаються з плівки, клею і паперової основи. Виконується плотерна порізка плівки до паперової основи, підкладки. Технологія різання дозволяє точно по контуру виконати різання зображення. Плотерна різка наклейок замовляється для виготовлення:

Преимущества резки на плоттере

Різання самоклеючої плівки на плоттері економить купу часу, уявіть якби ви розрізали ножицями все наклейки окремо один від одного 🙁. Ми пропонуємо плоттернє різання плівки в рулоні зі збереженням наклейок на підкладці. При цьому зайвий шар плівки ми знімаємо, це називається "вибірка" плівки. Отримуємо такі переваги:

Де замовити плоттерна різання?

Якщо вам необхідна терміново плотерна різка в Києві, зовсім не обов'язково купувати дороге обладнання. Ви можете звернутися до нас в друкарню «Актив Принт» на Солом'янській площі. Вартість плоттерной порізки залежить від обсягу роботи і прораховується від довжини всіх ліній різу.

Друкарня «Актив-Прінт» якісно виконає кольоровий друк, різання плівки, послуги перенесення зображення на монтажну плівку. Наші фахівці швидко зроблять плотерне різання оракалу за потрібним форматом, будемо раді вашому замовленню!

Оформити заявку!
фото