Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Теніски з логотипом

Стильні та модні, а головне завжди комфортні футболки поло з логотипом замовляйте на сайті компанії «Актив Принт». Розміщувати головну напис на елементі одягу - вірний спосіб швидко і доступно заявити навколишньому світу про ідеї компанії.

Компанія «Актив Принт» для своїх клієнтів пропонує якісні вироби з високою здатністю ефективного друку. Яскраве зображення логотипу НЕ вистіривается і не вигорає, а протягом довгого періоду часу зберігає свою насиченість і чіткість.

Терміновість для нас також є пріоритетним принципом в роботі. Ми вважаємо за необхідне здійснити замовлення в прийнятний для вас термін, тому з радістю беремося за невідкладні прохання, що б ваша компанія максимально швидко отримала бажаний результат. А доступні і прийнятні ціни тільки додадуть більшого бажання співпрацювати з компанією «Актив Принт».

Для корпоративних структур і тематичних вечірок ми пропонуємо футболки поло з нанесенням логотипу. Підкреслити командний дух, підвищити популярність серед перехожих допоможе такий рішучий маркетинговий хід.

Заявіть і розкажіть про себе за допомогою даного ефективного способу. А компанія «Актив Принт» у найкращий спосіб допоможе реалізувати його в максимально короткі терміни.