Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк лого на футболках поло у Києві

Приклад друку логотипу на футболках поло

Друк логотипа на футболках поло, в залежності від виробу, може здійснюватися трафаретним способом, широкоформатним друком, сублімацією або термопереносом.

Наш технолог визначить необхідний спосіб нанесення виходячи з вашого макета і необхідного вироби і підкаже, як досягти необхідного вам результату.

Теніски поло з логотипом компанії

Для корпоративних структур і тематичних вечірок ми пропонуємо футболки поло з нанесенням логотипу або фото. Підкреслити командний дух, підвищити популярність серед перехожих допоможе такий рішучий маркетинговий хід.

Також футболки та теніски з лого можуть бути використані в якості спортивної форми. Ваша фірма або навчальний заклад бере участь у футбольних, баскетбольних або будь-яких інших змаганнях? Одягніть команду в власну форму, яка стане візитною карткою Ваших перемог.

Замовити футболку з логотипом і дізнатися вартість індивідуального прорахунку з брендування можна по телефону.

Корпоративні футболки поло з лого

Замовити корпоративні футболки поло і брендовані поло можна різних фірм і забарвлень. Корпоративні поло мають переваги:

Завдяки зазначеним перевагам футболка з логотипом на замовлення сьогодні користуються високим попитом у корпоративному середовищі. Не відставайте від сучасних тенденцій, замовте для своїх співробітників друк на поло в Києві та отримайте стильний корпоративний одяг!

Друк на футболках поло в «Актив Принт»

Друкарня «Актив Прінт» для своїх клієнтів пропонує нанесення логотипу на футболках поло та якісні сорочки з принтом. Яскраве зображення логотипу НЕ псується при пранні й не вигорає, а протягом довгого періоду часу зберігає свою насиченість і чіткість. Сучасні технології нанесення малюнка на тканину дозволяють домогтися високої чіткості та довговічності. Навіть численні прання і довголітнє носіння не вплинуть на якість зображення - воно залишиться в своєму первозданному вигляді.

Терміновість для нас також є пріоритетним принципом в роботі. Ми вважаємо за необхідне здійснити замовлення в прийнятний для вас термін, тому з радістю беремося за невідкладні прохання, що б ваша компанія максимально швидко отримала бажаний результат. А доступні й прийнятні ціни тільки додадуть більшого бажання співпрацювати з компанією «Актив Принт». Стильні й модні, а головне завжди комфортні футболки поло з логотипом замовляйте в Києві або на сайті компанії «Актив Принт». Розміщувати головний напис на елементі одягу - надійний спосіб швидко і доступно заявити навколишнього світу про ідеї компанії.

Заявіть і розкажіть про себе за допомогою такого ефективного способу як друк логотипу на футболках і тенісках поло. А друкарня «Актив Принт» найкращим способом допоможе реалізувати його в максимально короткі терміни.

Дивіться ще:
Футболки з фото
Футболки з логотипом

Оформити заявку!
фото