Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Інтер'єрний друк в Києві

Приклад інтер'єрної друку

Пропонуємо інтер'єрний друк в друкарні «Актив-Принт» для створення особливих інтер'єрів приміщень. Банери і плакати великих розмірів застосовують для різного призначення, але їх роблять за допомогою особливого виду широкомасштабного друку, яка називається інтер'єрний друк. Переважно її задіють для:/p>

Переваги інтер'єрної друку

Приклад інтер'єрного друку і оформленої картини

Матеріали для інтер'єрного друку

Різновид матеріалів для широкоформатного інтер'єрної друку:

Інтер'єрний друк на банері

Друк рекламного банера для розташування всередині приміщень максимальної якості 1440 dpi і шириною до 160 см. Додатково можна встановити люверси для зручності подальшого кріплення.

Інтер'єрний друк на полотні

Друк на полотні використовується для оформлення інтер'єру. Надруковані фотографії або картини на полотні, можна натягнути на підрамник і оформити в багет. Розташування декількох однотипних зображень поруч називають модульною картиною.

Інтер'єрний друк на плівці

Наклейки на самоклейкій плівці Оракал і Рітрама для внутрішнього оформлення друкуємо екосольвентними фарбами. Для етикеток і стікерів додатково можна замовити плоттерне різання і ламинацию.

Інтер'єрний друк на тканині

Інтер'єрний друк на тканині використовується при виробництві прапорів і рулонних штор. Варто зазначити що це спеціальна тканина в рулоні шириною 1.6 - 3 метри.

Інтер'єрний друк в Києві це поширений вид наших послуг. Гарантуємо якісний інтер'єрний друк і привітне обслуговування.

Оформити заявку!
фото