Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Широкоформатний інтер'єрний друк в Києві

Приклад широкоформатного інтер'єрного друку

Пропонуємо інтер'єрний друк у друкарні «Актив-Прінт» для створення особливих інтер'єрів приміщень. Друк фотографій великого формату, банери та плакати застосовують для різного призначення, але їх роблять за допомогою особливого методу, який називається інтер'єрний друк. Переважно широкоформатний друк фото використовують для:

Переваги інтер'єрного друку

Приклад інтер'єрного друку і оформленої картини

Матеріали для широкоформатного фотодруку

Великі вироби вимагають спеціальних матеріалів для плотера, які завжди потрібно підбирати з урахуванням практичності, якості та довговічності відповідно до експлуатаційних умов. Різновид матеріалів для широкоформатного інтер'єрного друку:

Інтер'єрний друк на банері

Друк рекламного банера для розміщення всередині приміщень максимальної якості 1440 dpi та шириною до 160 см. Додатково можна встановити люверси для зручності подальшого кріплення, а можна закріпити на рекламний Х-банер або Ролл-ап.

Широкоформатний фотодрук фотографій

Широкоформатний фотодрук фотографій великого формату виконується на екосольвентному принтері Epson SureColor SC-S30610 до формату 64 дюйми. Глянцевий фотопапір створений спеціально для друку фотографій, оригінальне чорнило гарантує точну кольоропередачу. Для замовлення широкоформатного інтер'єрного друку великих фото потрібно мати зображення з роздільною здатністю більше 300 dpi.

Інтер'єрний друк на полотні

Друк на полотні використовується для оформлення інтер'єру приміщення. Надруковані фотографії або картини на полотні можна натягнути на підрамник і оформити в багет. Розташування кількох однотипних зображень поруч називають модульною картиною.

Інтер'єрний друк на плівках Оракал, Ритрама

Наклейки на самоклеючій плівці Оракал і Ритраме для внутрішнього оформлення друкуємо екосольвентними фарбами, це чорнило нешкідливе для людини. Для етикеток та стікерів додатково можна замовити плоттерне різання та ламінацію. Для друку наклейок на прозорому оракалі застосовується широкоформатний УФ-друк.

Інтер'єрний друк на тканині

Інтер'єрний друк на тканині використовується при виробництві прапорів та рулонних штор. Це спеціальна тканина в рулоні шириною 1.6 - 3 метри. На відміну від сублімаційного друку, який можна застосувати тільки на тканини із вмістом синтетики понад 70% та розмір запечатки до формату А3.

Широкоформатний інтер'єрний друк картин на полотні у Києві це поширений вид наших послуг. Гарантуємо якісний інтер'єрний широкоформатний фотодрук фотографій великого формату та привітне обслуговування.

Оформити заявку!
фото