Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Друк кухоль з логотипом у Києві

Приклад друку логотипу на кухлі

Друк кухоль з логотипом і брендованих чашок для корпоративних клієнтів вже давно стала стандартом. У центрі ви можете замовити не тільки паперову продукцію, але також і друк на чашках. Кухлі з логотипом можуть використовуватися двома способами:

Особливо актуальна тема кухлів з логотипом повинна бути для закладів громадського харчування, кафе і ресторанів. Їх використання підвищить престиж організації.

Де замовити кухлі з логотипом?

Нанесення логотипу на кухлі і брендування чашок пропонує копіцентр «Актив Принт». Переваги співпраці з нами виражаються в швидкості і якості проведення робіт. Ми можемо запропонувати вам кілька варіантів нанесення малюнка на кухлі. Всі методи розрізняються між собою не тільки вартістю, але також і методикою нанесення. При цьому наша компанія забезпечує якісний друк на посуді навіть найпростішими способами. Для цього ми використовуємо сучасні технології, а також матеріали високої якості, які дозволяють фарбі тривалий час триматися на виробі і не стиратися.

Вартість послуги нанесення залежить від:

Для нанесення зображення можуть бути використані як білі поверхні, так і кольорові. Головною умовою забарвлення є те, щоб основа кружки була монотонною, в такому випадку логотип буде чіткіше видно.

Використовувати чашки з логотипом варто з дотриманням правил експлуатації. Їх рекомендовано мити в посудомийній машині і заборонено використовувати сильнодіючі хімічні речовини.

Що ще можна нанести на кухлі?

Крім логотипу, на кухлі можна розмістити і іншу інформацію:

Це може бути текст або малюнок в залежності від цілей використання чашок, кухлів та келихів.

Чашки брендовані, кухлі з логотипом - це відмінний інструмент маркетингу. Використовуючи його, ви створите ненав'язливу і якісну рекламу.

Оформити заявку!
фото