Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Чашка з логотипом

У центрі ви можете замовити не тільки паперову продукцію, але також і друк на чашках. Чашки з логотипом можуть використовуватися двома способами:

  1. Як маркетинговий хід - в цьому випадку фірмові чашки з логотипом компанії будуть використовуватися в якості сувенірів і подарункових матеріалів, які додаються згідно акції до основного товару. Це актуально для виробників кави, чаю та інших напоїв.
  2. Як корпоративної атрибутики чашки з логотипами в Києві можуть бути представлені на офісній кухні, де обідають співробітники компанії. Також вони можуть бути використані в якості відмінного подарунка співробітникам компанії до якого-небудь корпоративному свята.

Особливо актуальна тема кухлів з логотипом повинна бути для закладів громадського харчування, кафе, ресторанів. Їх використання підвищить престиж організації.

Де замовити?

Нанесення логотипу на чашку пропонує копіцентр «Актив Принт». Переваги співпраці з нами виражаються в швидкості і якості проведення робіт. Ми можемо запропонувати вам кілька варіантів нанесення малюнка на чашки. Всі методи розрізняються між собою не тільки вартістю, але також і методикою нанесення. При цьому наша компанія забезпечує якісний друк на посуді навіть найпростішими способами. Для цього ми використовуємо сучасні технології, а також матеріали високої якості, які дозволяють фарбі тривалий час триматися на виробі і не стиратися.

Вартість послуги залежить від:

Для нанесення логотипу можуть бути використані як білі поверхні, так і кольорові. Головною умовою забарвлення є те, щоб основа чашки була монотонною, в такому випадку логотип на чашці буде чіткіше видно.

Використовувати чашки з логотипом варто з дотриманням правил експлуатації. Їх рекомендовано мити в посудомийній машині і заборонено використовувати сильнодіючі хімічні речовини.

Що ще можна нанести на чашку?

Крім логотипу, на чашці можна розмістити і іншу інформацію:

Це може бути текст або малюнок в залежності від цілей використання чашки.

Чашка з логотипом - це відмінний інструмент маркетингу. Використовуючи його, ви створите ненав'язливу і якісну рекламу.