Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Шовкотрафаретний друк візиток (шовкографія)

візитки шовкотрафаретні

Шовкографія або шовкотрафаретний друк візиток - це дуже старий метод друку, при якому зображення створюється шляхом продавлювання фарби крізь трафаретне сито. Незважаючи на свій почесний вік, він досі успішно застосовується через свої можливості та вважається преміальною послугою.

Виготовлення візитних карток цифровим або офсетним друком неможливо, якщо використовувати рельєфний дизайнерський картон або рифлені види паперу, але метод шовкографії ідеально підходить для цього. Шовкотрафаретним способом виготовляються візитки на плайці, льоні, стардрімі, барі. пластиці та навіть металі. Пластикові візитки друкують на пластиці шовкотрафаретом, цей метод ідеально передає колір фарб.

Переваги методу шовкографії

Фарби, нанесені способом шовкотрафаретного друку, насичені та яскраві, стійкі до впливу навколишнього середовища. Таким чином візитки (шовкографія у Києві) виходять дуже красивими та довговічними. Крім того, така продукція відрізняється якістю і прослужить вам довгі роки, не втрачаючи своєї яскравості. Зазначимо низку переваг, які виділяють метод шовкографії серед інших:

Вартість друку візиток

друк візиток на плайці

Усі ціни вказані в гривнях з ПДВ.

1+0 2+0 3+0 4+0 1+1 2+2 3+3 4+4
односторонні 450.00 580.00 750.00 900.00
двосторонні 580.00 900.00 1100.00 1550.00

Також наш копіювальний центр «Актив Принт» пропонує своїм клієнтам додаткові опції після шовкотрафаретного друку - обрізка кутів, тиснення, конгрев, ламінування по найприємнішою вартості. Ми з радістю виконаємо друк візиток шовкографією будь-якого тиражу, допоможемо з створенням цікавого дизайну в максимально стислі терміни.

Доставка продукції

шовкотрафаретні візитки з вибірковим лаком

Ми організували доставку готової продукції, наш співробітник приїде до будь-якої точки Києва у погоджений час. Вартість доставки візиток - {'dostavka'} грн. Доставка кур'єром здійснюється тільки по Києву, якщо необхідна доставка на далекі відстані, ми надішлемо ваше замовлення за допомогою кур'єрської служби доставки.

Шовкотрафаретні візитки виглядають солідно та презентабельно через те, що фарба на них справжня і тримається набагато довше. За допомогою цього методу вдасться отримати яскраву декоративну візитку, яка підкреслить ваш неповторний стиль і сподобається кожному. Створіть неповторний імідж для свого бізнесу, замовивши шовкографію на візитках у друкарні «Актив Прінт»!

Дивіться ще:
Візитки цифрові
Візитки офсетні
Як зробити макет візитки власноруч

Оформити заявку!
фото