Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Об'ємні наклейки та шильди у Києві

Приклад об'ємних наклейок з лого

Виготовлення об'ємних наклейок дуже популярне у бізнесі та використовується для просування товару, його маркування та підвищення впізнаваності бренду. Полімерні об'ємні наклейки (шильди) випускаються із застосуванням спеціальної смоли, яка забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх факторів. Щоб підвищити впізнаваність компанії, зазвичай замовляють наклейки та наклейки з логотипом. Верхній шар таких наклейок заливається полімером. Якісні смоляні об'ємні наклейки (шильди) залиті полімерною смолою для захисту виробу від зношування та впливу несприятливих факторів.

Наша друкарня забезпечує високу якість виробництва наклейок, для цього використовується якісна смола. При цьому друк шильдів здійснюється за короткий термін, завдяки чому результату не доведеться чекати довго. Об'ємні наклейки та шильди з логотипом використовуються на таких предметах як:

Виготовлення об'ємних наклейок та шильд

Виготовлення об'ємних наклейок є складним та високотехнологічним. Зображення наноситься на основу, після цього виріб заливають смолою, використовуючи спеціальне обладнання. Стікери набувають об'єму та оптичних властивостей при твердінні смоли. Колірна гама стає яскравішою, а отриманий захисний шар попереджає випадкові ушкодження, наприклад, подряпини та сколи. Крім того, смоляні об'ємні наклейки не вигорають на сонці і залишаються видимими навіть після тривалої експлуатації.

Замовити виготовлення об'ємних наклейок можна за кілька хвилин, для цього достатньо надіслати нам макет та вибрати необхідний формат. Вартість залежить від таких факторів, як кількість наклейок, складність виготовлення, термін проведення робіт, особливості кольору тощо.

Друк об'ємних наклейок із гарантією якості

Друк об'ємних наклейок у нас – гарантія їхньої високої якості. Друкарня комп'ютеризована та використовує спеціальне програмне забезпечення для подальшої роботи з графікою, а це дає гарантовану точність результату.

Спочатку зображення роздруковується на основі, після чого прорізається у вигляді плоттера. На останньому етапі смоляні об'ємні наклейки покриваються рідким полімерним складом (тою самою смолою), якому потрібно трохи часу для остаточного затвердіння. Сучасне обладнання дозволяє скоротити час підготовки наклейок, але, незважаючи на це, шильда виглядатиме максимально презентабельно.

Подібна процедура потребує наявності сучасної техніки, професійних навичок та налагодженого виробництва. Наша друкарня має у своєму розпорядженні ці переваги, у нас великий досвід у виготовленні та друку об'ємних наклейок різної величини та форми.

Замовити об'ємні наклейки у нас легко – оформляйте заявку, вибирайте кількість об'ємних наклейок та надсилайте вихідні дані. Ми надамо результат у стислий термін разом з гарантією якісно виконаної роботи.

Оформити заявку!
фото