Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Об'ємні наклейки та смоляні шильди у Києві

Приклад об'ємних наклейок з лого

Друк об'ємних наклейок дуже популярний у Києві та використовується для просування товару, його маркування та підвищення впізнаваності бренду. Полімерні об'ємні шильди випускаються із застосуванням спеціальної смоли, яка забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх факторів. Щоб підвищити впізнаваність компанії, зазвичай замовляють смоляні наклейки з логотипом. Верхній шар таких наклейок заливається полімером. Якісні об'ємні наклейки (шильди) залиті полімерною смолою для захисту виробу від зношування та впливу несприятливих факторів.

Наша друкарня забезпечує високу якість виробництва наклейок, для цього використовується якісна смола. При цьому друк об'ємних шильдів здійснюється за короткий термін, завдяки чому результату не доведеться чекати довго. Полімерні наклейки або смоляні шильди з логотипом використовуються на таких предметах, як:

Виготовлення об'ємних наклейок та шильд

Виготовлення об'ємних наклейок є складним та високотехнологічним. Зображення наноситься на основу, після цього виріб заливають смолою, використовуючи спеціальне обладнання. Стікери набувають об'єму та оптичних властивостей при твердінні смоли. Колірна гама стає яскравішою, а отриманий захисний шар попереджає випадкові ушкодження, наприклад, подряпини та сколи. Крім того, смоляні об'ємні наклейки не вигорають на сонці і залишаються видимими навіть після тривалої експлуатації.

Об'ємні наклейки – виготовлення можна замовити за кілька хвилин, для цього достатньо надіслати нам макет та вибрати необхідний формат. Вартість залежить від таких факторів, як кількість наклейок, складність виготовлення, термін проведення робіт, особливості кольору тощо.

Друк об'ємних наклейок з гарантією якості

Друк об'ємних наклейок, полімерних або смоляних шильд у нас – правильний вибір, ми гарантуємо виготовлення високої якості. Друкарня комп'ютеризована та використовує спеціальне програмне забезпечення для подальшої роботи з графікою, а це дає гарантовану точність результату.

Спочатку зображення роздруковується на основі, після чого прорізається за допомогою плоттера. На останньому етапі смоляні об'ємні наклейки покриваються рідким полімерним складом (тою самою смолою), якому потрібно трохи часу для остаточного затвердіння. Сучасне обладнання дозволяє скоротити час підготовки наклейок, але, незважаючи на це, шильда виглядатиме максимально презентабельно.

Подібна процедура потребує наявності сучасної техніки, професійних навичок та налагодженого виробництва. Наша друкарня має у своєму розпорядженні ці переваги, у нас великий досвід у виготовленні та друку об'ємних наклейок різної величини та форми.

Замовити об'ємні наклейки в друкарні «Актив Принт» легко – оформляйте заявку, вибирайте кількість та надсилайте вихідні дані. Ми віддамо вам об'ємні наклейки в стислий термін разом з гарантією якісно виконаної роботи.

Оформити заявку!
фото