Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Мобільні стенди Roll up

Однією з поширених різновидів виставкових рекламних стендів є roll up стенди, що представляють собою зручний, легкий і простий, але якісний варіант, що увібрав в себе найкраще від стендів. Ці стенди стали популярні і затребувані завдяки поєднанню таких важливих якостей, як практичність, надійність і дешевизна свого виготовлення. Подібний бюджетний варіант можуть дозволити собі всі бажаючі, а отримана від нього користь не тільки покриє всі витрати на його замовлення, а й принесе прибуток від впізнаваності логотипу та розкрученої марки.

Важлива необхідність придбання стенду рол ап

Стенд рол ап в основному збирається з практичного і легкого алюмінію, а його площа для розміщення інформації вражає свободою для творчості. Економічність і зручність транспортування, стенд рол ап займає мало місця, зате несе в собі багато користі і переваг свого застосування:

Подібні стенди найчастіше використовують як одно- або двосторонній стенд з інформацією в основному рекламного типу, що зручно ставити в холах, у виставкових центрах і на вході в офіс. Вони привертають увагу і дозволяють зосередитися на необхідної суті вашої фірми.

Ролл ап стенд буде помічником в просуванні будь-якого товару. Однак варто врахувати факт його замовлення в перевіреної і надійної компанії, якій є копіювальний центр «Актив Принт», що пропонує якісні послуги з їх виготовлення і друку обраної вами необхідної інформації на полотні.

Пропонуємо не тільки добротність виконання, якість друку, оригінальність оформлення, чіткість піднесення інформації, але і гарантію якості.