Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (063) 437-53-54
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Сертифікати, дипломи, грамоти на металі

Приклад сертифіката на металі і дерев'яній підкладці

Отримати заслужений диплом - завжди приємне і радіснa подія. А прикрасити їм свій офіс або коридор компанії - означає підвищити свій статус і затребуваність. Друкарня «Актив Принт» найкращим чином допоможе в реалізації гідної пошани, бо ми виготовляємо грамоти, сертифікати та дипломи на металі.

Техніка нанесення вибирається методом травлення або гравіювання. Металева подяка прикрашається логотипом або малюнком, робиться напис і покривається декоративним покриттям із золота або нікелю. Поверхню можна вибрати на вибір: матова або глянсова або лакова, позолочена, срібна.

Виготовлення сертифікатів і дипломів на металі

Виготовлення дипломів на металі може передавати фотографічне зображення. Так збагачується зовнішній вигляд виробу і стає оригінальним і індивідуальним. Така технологія виконання називається Гравертон. Вона має свої позитивні вигоди, а саме:

Нагороди, виконані за даною технологією, називають оперативними і демократичними. Така грамота стане прекрасним подарунком з нагоди урочистої події. Ви ощасливите ексклюзивним сюрпризом, адже побажання і написи можуть бути будь-які.

Виготовлення металевих сертифікатів і дипломів

Металевий сертифікат наноситься на пластину, яка фіксується за допомогою дерев'яної підніжки, а на ній є отвір для кріплення. Форма буває різна, але найчастіше використовують прямокутну.

Металеві дипломи - це не просто красивий і заслужений знак уваги, а й солідна пам'ять на довгі роки. Чудове поєднання обрамлення і повнокольорової графіки виглядає престижно і гідно, а завдяки сучасним технологіям нанесення ще мають високу якість і бездоганний зовнішній вигляд.

Виріб виконує роль не просто нагороди, а підкреслює і визнає певні досягнення людини або всієї команди. Залишається воно протягом тривалого періоду часу, яскраво виражає значуща подія, виділяючи володаря, його особисті переваги і якості.

Безсумнівно, у вашій організації присутні такі співробітники. Якщо необхідно підкреслити їх успіх, тоді команда «Актив Принт» чекає вашого дзвінка!

Оформити заявку!
фото