Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Дипломи на дерев'яній підкладці у Києві

Приклад сертифіката на металі і дерев'яній підкладці

Отримати заслужений диплом на дерев'яній підкладці - завжди приємне і радіснa подія. А прикрасити їм свій офіс або коридор компанії - означає підвищити свій статус і затребуваність. Друкарня «Актив Принт» найкращим чином допоможе в реалізації гідної пошани, бо ми виготовляємо грамоти, сертифікати та дипломи на металі.

Техніка нанесення вибирається методом травлення або гравіювання. Металева подяка прикрашається логотипом або малюнком, робиться напис і покривається декоративним покриттям із золота або нікелю. Поверхню можна вибрати на вибір: матова або глянсова або лакова, позолочена, срібна.

Виготовлення сертифікатів і дипломів на металі

Виготовлення сертифікатів та дипломів на металі може передавати фотографічне зображення. Так збагачується зовнішній вигляд виробу і стає оригінальним і індивідуальним. Така технологія виконання називається Гравертон. Вона має свої позитивні вигоди, а саме:

Нагороди, виконані за даною технологією, називають оперативними і демократичними. Така грамота стане прекрасним подарунком з нагоди урочистої події. Ви ощасливите ексклюзивним сюрпризом, адже побажання і написи можуть бути будь-які.

Виготовлення металевих сертифікатів і дипломів

металеві настільні таблички

Металевий сертифікат наноситься на пластину, яка фіксується за допомогою дерев'яної підніжки, а на ній є отвір для кріплення. Форма буває різна, але найчастіше використовують прямокутну плакетку.

Металеві дипломи - це не просто красивий і заслужений знак уваги, а й солідна пам'ять на довгі роки. Чудове поєднання обрамлення і повнокольорової графіки виглядає престижно і гідно, а завдяки сучасним технологіям нанесення ще мають високу якість і бездоганний зовнішній вигляд.

Виріб виконує роль не просто нагороди, а підкреслює і визнає певні досягнення людини або всієї команди. Залишається воно протягом тривалого періоду часу, яскраво виражає значуща подія, виділяючи володаря, його особисті переваги і якості.

Безперечно, у вашій організації присутні такі співробітники, яким варто вручити диплом на металі. Якщо необхідно підкреслити їхній успіх, тоді команда «Актив Прінт» чекає на ваш дзвінок, ми допоможемо підібрати нагородні плакетки під диплом!

Оформити заявку!
фото