Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Брендовані футболки з логотипом в Києві

Приклад друку логотипу на футболках

Замовити футболки з логотипом - це відмінна можливість просувати компанію за допомогою «живої реклами». Хочете зробити вашу фірму помітною і впізнаваною? Одягніть ваш колектив в корпоративні футболки або реглани. Відмінно буде виглядати друк на футболках і тенісках поло на виставках, акціях, презентаціях або інших заходах. Людина з унікальним малюнком на одязі завжди виділяється в натовпі, його легко помітити, звернути на нього увагу - і запам'ятати рекламований бренд.

Футболки брендовані - називаються ті, на яких завдано фірмовий знак будь-якої компанії. Крім того, подібну форму одягу можна використовувати в якості дрес-коду. Це не офіційні костюми, які сковують рухи людей. Тому компанії використовують футболки поло з логотипом, безкоштовно поширюючи їх серед своїх співробітників. Футболки брендовані ідеально підійдуть для магазинів техніки, одягу, дитячих товарів розташованих в торгових центрах і сфери послуг.

Маркетологи радять брендувати футболки

Брендовані футболки з логотипом

Футболка з логотипом дозволяє підкреслити індивідуальність та неповторність бренду. Якщо вашій компанії необхідно швидко й ефективно заявити всьому світу про свій бренд, тоді ця річ спеціально для такого випадку. Головне, що зберегти імідж таким чином легко і просто, адже це зручна і комфортна річ.

Компанія «Актив Прінт» пропонує послугу друку логотипу на футболках або нанесення торгового бренду корпорації. Наші цікаві ідеї підкреслять значущість і індивідуальність кожного клієнта. І в той же час дозволять виглядати відмінно і зберегти свій стиль і переваги в моді. Висловити ваші думки або надрукувати гасло корпорації - ми врахуємо побажання і вимоги клієнта, щоб створити приголомшливу фірмову футболку. Компанія «Актив Принт» створює помітні, яскраві й інформативні зображення, які зберігають свій первозданний вигляд на довгий час. Реалізуємо всі ідеї й бажання для кращого сприйняття інформації оточуючим.

Маркетологи корпорацій часто використовують такий спосіб заявити про нову компанію або навпаки підтримати улюблений бренд, або розповісти про своє відкриття. Адже до людини, одягненого в брендовану футболку з написом, більше довіри й поваги. Часто можна помітити на різних рекламних акціях, презентаціях або конференціях спікерів і виступаючих в фірмовому одязі. Стало модним і незамінним в корпоративній культурі мати брендований аксесуар.

Виготовлення футболок з логотипом

нанесення логотипу на футболки

Виготовлення футболок з лого для корпоративних клієнтів краще обговорити індивідуально з менеджером, оскільки варіантів виготовлення може бути кілька:

Дана продукція з нанесенням зображення нерідко задіюється керівництвом як елемент робочої форми для співробітників компанії.

Друк логотипу на футболках

Друк логотипу на футболках здійснюється в найкоротші терміни, і вже зовсім скоро ваші співробітники будуть носити зручне і стильну річ. Ми рекомендуємо найкращий спосіб нанесення логотипу на футболки, обговоримо розмір, його місце розташування і колір матеріалу. Яскрава футболка з індивідуальною написом або корпоративним символом буде помічена кожним відвідувачем.

Друк логотипу на футболках самий бюджетний варіант, де на ціну впливає:

Якщо потрібно надрукувати логотип на одній футболці, то вартість дивіться за посиланням: Фото на футболках

Замовити футболки з логотипом легко

Футболки з логотипом в Києві можна замовити, не виходячи з офісу або будинку, на сайті інтернет-магазину «Актив Принт». По вашому запиту або ескізу виконується замовлення. Необхідно лише зв'язатися з менеджером за телефонами, зазначені на сайті, і обговорити деталі. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантовану якість послуг, що надаються. Тому речі з логотипом від нашої компанії мають стійкий малюнок, фарба якого не втрачає колір при пранні і не вигорає на сонці. Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений результатом.

Бажаєте ефективно просувати свій бренд, щоб всі дізналися про ваш стартап? Тоді співпрацюйте з компанією «Актив Принт» - ми кращі в своїй справі. Швидше до нас за брендованими футболками з логотипом, ми чекаємо вашого замовлення!

Дивіться ще:
Футболки з фото
Теніски з логотипом

Оформити заявку!
фото