Цифровий друк Офсетний друк Шовкотрафаретний друк Широкоформатний друк Послуги
Контакти
тел. (044) 227-05-59
тел. (044) 221-02-83
моб. (050) 380-55-90
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Футболки з логотипом

Футболки з логотипом дозволяють підкреслювати індивідуальність і неповторність. Якщо вашій компанії необхідно швидко і ефективно заявити всьому світу про свій бренд, тоді ця річ спеціально для такого випадку. Найголовніше, що зберегти імідж таким чином легко і просто, адже це зручна і комфортна річ.

Компанія «Актив Принт» пропонує послугу нанесення логотипу на футболку корпорації або торгового бренду. Наші цікаві ідеї підкреслять значущість і індивідуальність кожного клієнта. І в той же час дозволять виглядати відмінно і зберегти свій стиль і переваги в моді. Висловити ваші думки або зобразити гасло корпорації - з легкістю виконуємо всі побажання і вимоги клієнта, щоб створити приголомшливий логотип на футболку.

Компанія «Актив Принт» створює помітні, яскраві й інформативні зображення, які зберігають свій первозданний вигляд на довгий час. Реалізуємо всі ідеї і бажання для кращого сприйняття інформації оточуючим.

Маркетологи корпорацій часто використовують такий спосіб заявити про нову компанію або навпаки підтримати улюблений бренд, або просто розповісти про своє відкриття. Адже на чоловіка, одягненого в цікаву футболку з написом, завжди звернуть увагу перехожі. Часто можна помітити на різних рекламних акціях, презентаціях або конференціях спікерів і виступаючих в фірмовому одязі. Стало модним і незамінним в корпоративній культурі мати брендований аксесуар. Тому співпрацюйте з компанією «Актив Принт» - ми кращі в своїй справі.

Футболки з логотипом в Києві можна замовити, не виходячи з офісу чи дому, на сайті інтернет-магазину «Актив Принт». По вашому запиту або ескізу виконується замовлення. Необхідно лише зв'язатися з менеджером за телефонами, зазначені на сайті, і обговорити деталі.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантовану якість послуг, що надаються. Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений результатом. Тому речі з логотипом від нашої компанії мають стійкий малюнок, фарба якого не вистіривается і не вигорає на сонці. Друк логотипу на футболках здійснюється в найкоротші терміни, і вже зовсім скоро ваші співробітники будуть носити зручну і стильну річ. За собою ми залишаємо право вибору способу нанесення малюнка. З вами обговорюється розмір логотипу, його місце розташування, колір матеріалу.

Яскрава футболка з індивідуальною написом або корпоративним символом буде помічена кожним перехожим.

Бажаєте ефективно просувати свій бренд, щоб всі дізналися про ваш стартап? Тоді мерщій до нас за футболками. Ми чекаємо вашого замовлення.