Контакти
тел. (044) 227-05-59
моб. (050) 889-80-52
тел. (063) 437-53-54
моб. (067) 537-70-64
Пн-Пт 9:00-18:00
бонус

Види книжкових палітурок книг у Києві

Приклад шкіряної палітурки книги

Замовити виготовлення та палітурку книг у Києві – для цього достатньо звернутися до досвідчених фахівців компанії «Актив Прінт», які знають свою справу. Наша друкарня може підготувати макети, зробити друк сторінок та обкладинки – досить затребувана послуга.

Сьогодні кожен автор може роздрукувати та опублікувати книгу практично будь-якого обсягу. Від того, наскільки якісно виконана книжкова обкладинка, залежить відношення читача до вашого твору. Яка ж обкладинка краще: з твердою або м'якою палітуркою? Все залежить від тиражу, цілей та бюджету.

Тверда книжкова палітурка

Якісна палітурка книг, виконана фахівцями нашого копіювального центру «Актив Принт», необхідна для створення презентабельного вигляду видання, його захисту від впливів факторів зовнішнього середовища, а також для з'єднання в єдине ціле окремих аркушів друкованого матеріалу.

Існує кілька видів палітурки, але твердий відноситься до найбільш поширених типів. Залежно від особливостей оформлення, типу друкованого видання, тверде зшивання книги може мати кілька різновидів:

  1. Целлофанірованний або 7 БЦ. Для його виготовлення застосовується картон з нанесеним на його поверхню найтоншим шаром полімерної плівки. В залежності від побажань замовника поверхню плівки може бути матова або глянсова. Написи на таку обкладинку наносяться за допомогою офсетного (використовується при крупнотіражному друку) або цифровому друку (для невеликої кількості видань).
  2. 7 Б. Таке зшивання книг в Києві виконується нашою компанією «Актив Принт» з використанням бумвініла. В якості декоративного оформлення виконується тиснення (конгревне, блинтове). У деяких випадках для його нанесення може використовуватися фольга.
  3. Голландська або інтегральна зшивання, відрізняється від розглянутих видів. Різниця полягає у використанні не двох, а одного листа картону, який попередньо ламінують. Даний вид відрізняється зручністю, економічністю. Для його виготовлення потрібно менше часу. Для кожного окремого видання підбирається кришка різної товщини.
  4. Французький. Тканинний або шкіряний корінець такого зшивання - широкий, що і відрізняє даний вид від інших. Через високу вартість ручної роботи використовується дуже рідко. Найбільш часто застосовується для подарункових видань, унікальних книг.
  5. Зшивання, виконане із застосуванням болтів, відноситься до альтернативного виду. Під час такого методу листи видання з'єднуються пластиковими або металевими болтами різної товщини і довжини. Перевагою такого виду зшивання є те, що при необхідності заміни окремий лист можна дістати без зусиль, вставивши нові.

Тверда палітурка книг, клейова

Приклад твердої палітурки книги

Тверда палітурка — скріплення зошитів книжкового блоку з використанням клейової технології на PUR-біндері, форматів А4, А5. Найпопулярніша тверда палітурка 7БЦ, вона виглядає солідніше, але це найпрактичніший варіант палітурки при виготовленні книг.

В якості основи твердої палітурки можуть виступати різні матеріали: картон, щільний папір або шкіра. Фахівці нашої компанії здійснюють не тільки роздруківку книг малими накладами, а й шкіряну обкладинку книг. Найбільш часто застосовується для замовлення:

М'яка книжкова палітурка книг

Поряд з пружинною палітуркою, один з популярних видів брошурування є м'яка палітурка книг. Серед наших пропозицій – м'яка палітурка книг та прошивка диплома. Київ – місто, де ми надаємо свої послуги. Маючи багаторічний досвід роботи у своїй галузі та глибокі професійні знання, ми завжди готові допомогти вам!

Вартість книжкової палітурки

У своїй роботі ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасні технології. З вартістю послуг на виготовлення книжкової твердої палітурки можна ознайомитися на сайті нашої компанії.

До 100 аркушів До 200 аркушів До 300 аркушів До 500 аркушів
А5 формат 360.00 грн. 385.00 грн. 395.00 грн. 405.00 грн.
А4 формат 390.00 грн. 420.00 грн. 435.00 грн. 470.00 грн.
А3 формат 550.00 грн. 575.00 грн. 595.00 грн. 620.00 грн.

Якісна м'яка і тверда палітурка книг у Києві різних видів виконає наша друкарня «Актив Прінт». Ми співпрацюємо з багатьма відомими українськими компаніями, книжковими видавництвами та постачальниками палітурних матеріалів.

Оформити заявку!
фото